Mora IM 565


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída D, Kapacita 9 sad nádobí, Spotřeba energie: 63 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 9 na mycí cyklus, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Výška: 81,5 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná myčka nádobí Mora IM 565 s šířkou 45 cm a kapacitou myčky pro 9 jídelních souprav nádobí. Vnitřní vybavení sestává ze 2 úložných košů. Ovládání je umístěno nahoře a je tlačítkové. Na výběr máte z 6 programů a 4 teplot. Nabízí množství mycích programů, jako např. Rychlý program, Auto program, Intenzivní program, Speciální program pro sklo či možnost odloženého startu nebo použití mycích tablet 3 v 1. Myčka je vybavena funkcí Total AquaStop proti přetečení a samočisticím filtrem. Maximální hlučnost dosahuje 45 dB.

Mora IM 565

Vestavná myčka nádobí Mora IM 565 se šírkou 45 cm se stane vaším každodenním pomocníkem v domácnosti. Na jeden mycí cyklus umyje až 9 jídelních sad nádobí a spotřebuje jen 9 l vody na jeden cyklus. Se 2 úložnými koši je vhodná do menších rodin nebo tam, kde není dostatek místa pro myčku. Potěší také nízkou hlučností, která maximálně dosáhne 45 dB.

Auto program

Myčka nádobí disponuje programem Auto, který bude ideální pro všechny vaše potřeby. Již nepotřebujete žádný speciální program pro sklo či pro intenzivní mytí. Senzorová technologie nastaví program mytí tak, aby bylo nádobí dokonale čisté při optimalizované spotřebě vody a energie.

Extra sušení

S funkcí Extra sušení získáte skvělé výsledky sušení nádobí. Po aktivaci funkce se teplota během posledního oplachování zvýší, a to zajistí, aby se veškeré nádobí, včetně plastových, řádně vysušilo.

Total AquaStop

Pro bezpečnost je myčka vybavena funkcí AquaStop. Myčku můžete klidně nechat v provozu přes noc nebo když právě nejste doma. V případě úniku vody nebo zatopení se automaticky aktivuje funkce AquaStop a odstaví přívod vody a zároveň čerpadlo odčerpá vodu z nádrže myčky.

Odložený start

Ve výbavě myčky nádobí nechybí ani praktická funkce Odložený start, která se přizpůsobí vám. Funkce umožní naprogramovat zapnutí myčky předem a tak bude nádobí mýt tehdy, kdy to vyhovuje vám.

Samočisticí filtr

Další výhodou je bezvadný provoz filtru. Oplachovací systém spolu s automatickou prevencí ucpání filtru se postarají o to, aby filtr pracoval bez poruch.

Hýčkejte své sklenice

Dalším praktickým programem ve výbavě myčky je program pro sklo. Tento speciálně vyvinutý program využívá nižší teplotu mytí a tím se šetrně postará o veškeré skleněné nádobí, dokonce i o křištálové sklenice. Výsledkem je krásně čisté a zářivé nádobí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 45 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 9
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Mora IM 565

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Michaela

9. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • dobré zkušenosti se značkou
  • nic

slušná kvalita