Mora IM 526C3


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 10 sad nádobí, Spotřeba energie: 72 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 45 dB, Spotřeba vody 8,5 na mycí cyklus, Počet programů: 6, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 815 cm, Šířka: 44,8 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná, plně integrovaná myčka Mora IM 526C3 se šířkou 45 cm a kapacitou pro 10 jídelních souprav je vhodná i do menších kuchyní. Vnitřní vybavení tvoří 3 odkládací koše. Vybrat si můžete ze 6 programů a 5 teplot. Důkladné mytí zajišťují tři ostřikovací ramena a 5 úrovní výšky vodního paprsku. Myčka je vybavena funkcí sušení Plus, která po skončení programu automaticky otevře dvířka pro efektivnější sušení, úsporným programem Eco, programem pro sklo, odloženým startem, samočisticím filtrem a systémem AquaStop. Přední krycí deska není součástí dodávky.

Mora IM 526C3

Vestavná, plně integrovaná myčka Mora IM 526C3 o šířce 45 cm se stane vaším každodenním pomocníkem ve vaší domácnosti. Na jeden mycí cyklus zvládne umýt až 10 jídelních souprav. Nabízí 6 mycích programů: Automatický program, Rychlý program, Intenzivní mytí, Intenzivní krátké mytí, ECO program, Program sklo.

Automatický program

Myčka disponuje programem Auto, který bude ideální pro všechny vaše potřeby. Senzorová technologie upraví mycí program tak, aby bylo nádobí dokonale čisté, a zároveň optimalizuje spotřebu vody a energie.

Automatické otevírání dvířek

Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky mírně pootevřou, aby unikla přebytečná pára. K nádobí se tak dostane čerstvý vzduch, takže umyté předměty, například plastové nádobí, zcela vyschnou. Vynikající rychlé sušení s nízkou spotřebou energie.

Total AquaStop

Pro zajištění bezpečnosti je myčka vybavena funkcí AquaStop. Myčku můžete bezpečně nechat běžet přes noc nebo když nejste doma. V případě úniku vody nebo zaplavení se funkce AquaStop automaticky aktivuje a uzavře přívod vody, zatímco čerpadlo vypustí vodu z nádrže myčky.

Třetí ostřikovací rameno

Myčka je vybavena přídavným ostřikovacím ramenem, které zajišťuje lepší pokrytí vodou a oplachování pro zajištění dokonale čistého nádobí.

Odložený start

Myčka je vybavena praktickou funkcí odloženého startu, která se vám přizpůsobí. Funkce umožňuje naprogramovat zapnutí myčky s předstihem, takže umyje nádobí, kdy se vám to hodí.

Samočisticí filtr

Další výhodou je bezchybný provoz filtru. Systém oplachování spolu s automatickou prevencí zanesení filtru zajistí, že filtr bude fungovat bez závad.

Hýčkejte své sklenice

Dalším praktickým programem ve výbavě myčky je program na sklo. Tento speciálně vyvinutý program využívá nižší teplotu mytí a šetrně tak pečuje o veškeré skleněné nádobí, dokonce i o křišťálové sklenice. Výsledkem je krásně čisté a zářivé nádobí.

Upozornění: Přední krycí deska není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 45 db
Počet programů 6
Počet souprav nádobí 10
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora IM 526C3

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi