Mora C 5245 BW


Sklokeramický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 70 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, bílá barva, Výška: 85 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 8 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický sporák Mora C 5245 BW v bílém provedení se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou je zařazen do energetické třídy A. Trouba má objem 70 litrů a nabízí 8 různých programů s přesnou regulací teploty mezi 50 a 275 °C. Varná deska obsahuje 4 varné zóny Hi-Light, dvě 18 cm (1,7 kW) a dvě 14,5 cm (1,2 kW). Ve spodní části varné desky se nachází praktická odkládací přihrádka. Sporák je vybaven chladnými dvířky trouby, ukazatelem zbytkového tepla pro varné zóny a funkcí čištění trouby Eco Clean. Součástí balení je také rošt a hluboká pečicí pánev XXL.

 

 

Sklokeramická varná deska

4zónová sklokeramická varná deska Hi-Light je navržena pro snadné používání a vynikající výsledky vaření. Varná deska nabízí (v závislosti na modelu) dvojité nebo oválné varné zóny, které můžete přizpůsobit velikosti varné nádoby. Díky funkci ukazatele zbytkového tepla můžete využít zbytkové teplo k úspoře energie.

Tiché zavírání dveří

Speciální mechanika dveří vyžaduje pouze jemné zatáhnutí, aby se věci daly do pohybu. Stačí jemný dotyk a dveře se hladce a tiše zavřou.

Chladná dvířka trouby

Dvířka trouby se dvěma skly a reflexní vrstvou jsou navržena tak, aby dokonale izolovala, takže teplo se nedostane ven.

Dokonalý přehled o procesu vaření

Nevyplatí se otevírat dvířka, protože uniká hodně tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje na požadovanou teplotu. Proto jsou trouby Mora vybaveny skleněnými dvířky s maxi průzorem a kvalitním vnitřním osvětlením. Takže se do něj můžete podívat, kdykoli se vám zachce.

Hluboká pečicí pánev XXL

Hluboká pečicí pánev umožňuje připravovat jídla, která potřebují větší prostor - ideální pro lasagne, ryby, kachnu nebo třeba hovězí pečeni.

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Program Pizza

Program je speciálně navržen pro pečení pizzy, focaccii, tortilly a podobných pekařských výrobků.

Úložný prostor

Mimořádně velký a hluboký úložný prostor ve spodní části sporáku poskytuje místo pro uložení pánví nebo kuchyňského náčiní - díky tomuto praktickému úložnému řešení budete mít vše potřebné po ruce.

Eco Clean

Stačí do horké trouby hned po pečení vložit plech s vodou a zapnout program Eco Clean. Po 30 minutách se nečistoty uvolní a po vychladnutí trouby je snadno setřete hadříkem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Časovač Ne
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 8
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 70 L
Gril Ne
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mora C 5245 BW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi