Monster iSport Achieve In-Ear černá


  Vestavěný mikrofon: Ano, Rozhraní: 3,5 mm, Styl nošení: do uší, Ovládání hlasitosti: Ne, Potlačení šumu: Ne, Odnímateľný kábel: Ne, Délka kabelu: 1.1 m,

  Barva


  Cena 899 Kč

  8,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


  Popis produktu

  Sportovní sluchátka Monster Cable iSport Achieve In-Ear v černé barvě jsou perfektním společníkem při každodenním tréninku. Při nošení nabízejí až 90 % redukce vnějšího zvuku, takže vás při cvičení nebude nic rozptylovat. Kabel je vyroben pomocí speciální technologie, která zabraňuje jeho zapletení. Sluchátka jsou vybavena univerzálním 3,5 mm jackem. Jsou odolná vůči minerálům a solím z potu a lze je po cvičení opláchnout. Také mají zabudovaný mikrofon pro snadné přijímání hovorů. Díky speciálnímu zpracování sluchátka Monster iSport Achieve In-Ear perfektně drží v uchu a nevypadávají.

  Dokonalý zvuk

  Hudba prokazatelně zvyšuje sportovní výkon až o 15 %, přičemž nezáleží na tom, jestli je to vaše první návštěva tělocvičny, nebo jste zkušený sportovec. Sluchátka Monster iSport Achieve In Ear jsou určena hlavně pro sport a poskytují křišťálově čisté detaily zvuku s pulzujícími basy, které vás motivují prostřednictvím tréninku k dosažení lepších výsledků. Sluchátka jsou vybavena moderní technologií, která zajistí dokonalý hudební zážitek v každé situaci.

  MONSTER-CABLE-Achieve-BLK

  Perfektní izolace zvuku

  Rozptýlení během tréninku může negativně ovlivnit váš výkon a hudba vám pomůže soustředit se na dosažení vašich cílů. Sluchátka mají až 90 % izolace šumu, kterou vytváří pomocí pohodlných a plně přizpůsobitelných sportovních klipů do uší. Sluchátka díky své technologii zablokují během používání většinu vnějších zvuků, a tak vás nebude nic rušit u vaší oblíbené skladby.

  MONSTER-CABLE-Achieve-BLK_05

  Vysoká odolnost

  Sluchátka používaná při sportech nejvíce trpí díky minerálům a solím, které obsahuje pot, a které pronikají do jemných komponentů sluchátek, čímž způsobují jejich poškození. Sluchátka Monster´s iSport Achieve In Ear jsou plně odolná proti potu a po skončení tréninku je můžete snadno opláchnout.

  MONSTER-CABLE-Achieve-BLK_02

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Vestavěný mikrofon Ano
  Rozhraní 3,5 mm
  Styl nošení do uší
  Ovládání hlasitosti Ne
  Potlačení šumu Ne
  Odnímateľný kábel Ne
  Délka kabelu 1.1 m

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Monster iSport Achieve In-Ear černá

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno