Mio MiVue M760D

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 049,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Mio MiVue M760D duální kamera určená pro instalaci na motocykl. Umožní nahrávat dění před vámi i za vámi v rozlišení FullHD při 30 snímcích za sekundu. Obě kamery disponují snímačem Sony STARVIS™. Vynikají velkou clonou a světelností f/1,6, takže i noční záznam bude kvalitní. Ve výbavě se nachází také GPS modul, díky kterému bude v záznamu zanesená přesná lokalizace, rychlost, datum a přesný čas. Disponuje dálkovým kabelovým ovladačem, díky kterému budete moci zamykat záběry proti přepsání. Nechybí ani podpora WiFi, pro možnost zálohy záznamu do telefonu. Podporuje karty microSD s kapacitou 128 GB. Výhodou je voděodolnost podle certifikace IP67. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Kvalitní snímač Sony STARVIS™

Mio MiVue M760D přichází s kvalitním vybavením, které zajistí záznam krásného a detailního obrazu. Obě kamery disponují kvalitní optikou, velkou clonou a hlavně vynikající světelností f/1,6, což zajišťuje možnost pořizování pěkných záběrů i v horších světelných podmínkách. Dále jsou obě kamery vybavené citlivými snímači od renomovaného výrobce Sony. Konkrétně se jedná o snímače Sony STARVIS™. Jejich citlivost je tak vysoká, že se blíží až k infračervenému spektru, takže se obě kamery blíží svými vlastnostmi kamerám s nočním viděním.

FullHD z obou kamer

Spolehnout se budete moci na výslednou kvalitu videa za jakýchkoliv okolností. Obě kamery pořizují záznam v maximálním rozlišení FullHD 1920 x 1080 pixelů při 30 snímcích za sekundu. Záběry budou ostré a plné detailů, takže budete schopni rozeznávat poznávací značky ostatních účastníků provozu a své záběry využívat i jako důkazní materiál. Obě kamery nabídnou 130° široký úhel záznamu. Záznamy se budou ukládat na paměťovou kartu microSD. Maximální podporovaná kapacita je 128 GB. Pro duální záznam je nezbytné využít paměťovou kartu s minimální kapacitou 16 GB.

GPS a dálkové ovládání

Mio MiVue M760D obsahuje také vlastní GPS modul. Díky tomu budete mít na záznamu aktuální GPS polohu, aktuální rychlost a přesný datum i čas. Díky těmto údajům budou vaše záznamy ještě více prokazatelnější. Tento systém kamer je navíc dodávaný s kabelovým dálkovým ovládáním, který si lze připevnit na řídítka. Na ovladači se nachází dvě tlačítka, jedno pro aktivaci systému a druhé tlačítko je určené pro nouzové nahrávání a pro uzamčení této nahrávky proti přepsání.

Podpora WiFi pro bezdrátovou zálohu záznamu

Další užitečnou funkcí je podpora WiFi připojení. Ke kameře se tak můžete připojit bezdrátově se svým chytrým telefonem a nahrané záznamy si zálohovat přímo do telefonu bez toho, abyste museli manipulovat s kamerou anebo vyjímat paměťovou kartu. Ke správné funkci zálohování je potřebné mít nainstalovanou aplikace MiVue Pro, která je dostupná zdarma pro platformy Android a iOS. Přímo z aplikace můžete záznamy i sdílet. Prostřednictvím aplikace můžete získat také OTA aktualizace pro vaše kamery.

Vysoká odolnost a přehledná správa záznamů

Ke všem skvělým vlastnostem tohoto systému se přidává také vysoká odolnost, takže se nebudete muset obávat ani jízdy v dešti. Kamery jsou odolné dle certifikace IP67. Výrobce vyvinul také MiVue Manager, který je určený pro využití v počítačích s OS Windows anebo Mac. V tomto programu můžete provádět správu záznamů, zobrazit si svou trasu v Google mapách anebo směr pohybu, který zaznamená tříosý pohybový senzor. Své záznamy budete taky moci vyhledávat pomocí kalendáře.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • GPS Ano
  • Dotyková obrazovka Ne
  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Max.rozliš.videa 1920x1080
  • Úhel záběru hl.kamery 130
  • Fotorežim Ne
  • Parkovací režim Ne

Další vlastnosti

Značka: Mio
Úhel záběru hl.kamery: 130
Počet kamer: 2

Konektivita

? Wi-Fi: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 232 mm
Výška: 156 mm
Délka: 80 mm
Hmotnost: 700 g

Multimédia

Podporované video formáty: H.264

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ne

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDHC

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: Micro SDHC

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 1.6

Baterie

Zabudovaná baterie: Ne

Fotoaparát

Fotorežim: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5420027528083

Všechny parametry

Recenze Mio MiVue M760D

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mio MiVue M760D