Mio MiVue M760D

Sleva 5 %
Doprava zdarma

Wi-Fi: Ano, GPS: Ano, Dotyková obrazovka: Ne, Vestavěný mikrofon: Ano, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Úhel záběru hl.kamery: 130, Fotorežim: Ne, Parkovací režim: Ne,


Cena 9 990 Kč

Sleva 5% z původní cena: 10 490 Kč Zobraziť nápovědu

99,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Popis produktu

Mio MiVue M760D duální kamera určená pro instalaci na motocykl. Umožní nahrávat dění před vámi i za vámi v rozlišení FullHD při 30 snímcích za sekundu. Obě kamery disponují snímačem Sony STARVIS™. Vynikají velkou clonou a světelností f/1,6, takže i noční záznam bude kvalitní. Ve výbavě se nachází také GPS modul, díky kterému bude v záznamu zanesena přesná lokalizace, rychlost, datum a přesný čas. Disponuje dálkovým kabelovým ovladačem, díky kterému budete moci zamykat záběry proti přepsání. Nechybí ani podpora Wi-Fi pro možnost zálohy záznamu do telefonu. Podporuje karty microSD s kapacitou 128 GB. Výhodou je voděodolnost podle certifikace IP67.

Kvalitní snímač Sony STARVIS™

Mio MiVue M760D přichází s kvalitním vybavením, které zajistí záznam krásného a detailního obrazu. Obě kamery disponují kvalitní optikou, velkou clonou a hlavně vynikající světelností f/1,6, což zajišťuje možnost pořizování pěkných záběrů i v horších světelných podmínkách. Dále jsou obě kamery vybaveny citlivými snímači od renomovaného výrobce Sony. Konkrétně se jedná o snímače Sony STARVIS™. Jejich citlivost je tak vysoká, že se blíží až k infračervenému spektru, takže se obě kamery blíží svými vlastnostmi kamerám s nočním viděním.

FullHD z obou kamer

Spolehnout se budete moci na výslednou kvalitu videa za jakýchkoliv okolností. Obě kamery pořizují záznam v maximálním rozlišení FullHD 1920 × 1080 pixelů při 30 snímcích za sekundu. Záběry budou ostré a plné detailů, takže budete schopni rozeznávat poznávací značky ostatních účastníků provozu a své záběry využívat i jako důkazní materiál. Obě kamery nabídnou 130° široký úhel záznamu. Záznamy se budou ukládat na paměťovou kartu microSD. Maximální podporovaná kapacita je 128 GB. Pro duální záznam je nezbytné využít paměťovou kartu s minimální kapacitou 16 GB.

GPS a dálkové ovládání

Mio MiVue M760D obsahuje také vlastní GPS modul. Díky tomu budete mít na záznamu aktuální GPS polohu, aktuální rychlost a přesné datum i čas. Díky těmto údajům budou vaše záznamy ještě více prokazatelnější. Tento systém kamer je navíc dodáván s kabelovým dálkovým ovládáním, který si lze připevnit na řídítka. Na ovladači se nachází dvě tlačítka, jedno pro aktivaci systému a druhé tlačítko je určeno pro nouzové nahrávání a pro uzamčení této nahrávky proti přepsání.

Podpora Wi-Fi pro bezdrátovou zálohu záznamu

Další užitečnou funkcí je podpora Wi-Fi připojení. Ke kameře se tak můžete připojit bezdrátově svým chytrým telefonem a nahrané záznamy si zálohovat přímo do telefonu bez toho, abyste museli manipulovat s kamerou anebo vyjímat paměťovou kartu. Ke správné funkci zálohování je potřebné mít nainstalovanou aplikace MiVue Pro, která je dostupná zdarma pro platformy Android a iOS. Přímo z aplikace můžete záznamy i sdílet. Prostřednictvím aplikace můžete získat také OTA aktualizace pro vaše kamery.

Vysoká odolnost a přehledná správa záznamů

Ke všem skvělým vlastnostem tohoto systému se přidává také vysoká odolnost, takže se nebudete muset obávat ani jízdy v dešti. Kamery jsou odolné dle certifikace IP67. Výrobce vyvinul také MiVue Manager, který je určen pro využití v počítačích s OS Windows anebo Mac. V tomto programu můžete provádět správu záznamů, zobrazit si svou trasu v Google mapách anebo směr pohybu, který zaznamená tříosý pohybový senzor. Své záznamy budete taky moci vyhledávat pomocí kalendáře.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Úhel záběru hl.kamery 130
Fotorežim Ne
Parkovací režim Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mio MiVue M760D

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno