Mio MiVue M760D


Autokamera, Úhel záběru: 130", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované videoformáty: H.264, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 9 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mio MiVue M760D duální kamera určená pro instalaci na motocykl. Umožní nahrávat dění před vámi i za vámi v rozlišení Full HD při 30 snímcích za sekundu. Obě kamery disponují snímačem Sony STARVIS™. Vynikají velkou clonou a světelností f/1.6, takže i noční záznam bude kvalitní. Ve výbavě se nachází také GPS modul, díky kterému bude v záznamu zanesena přesná lokalizace, rychlost, datum a přesný čas. Disponuje dálkovým kabelovým ovladačem, díky kterému budete moci zamykat záběry proti přepsání. Nechybí ani podpora Wi-Fi pro možnost zálohy záznamu do telefonu. Podporuje karty microSD s kapacitou 128 GB. Výhodou je voděodolnost podle certifikace IP67.

Kvalitní snímač Sony STARVIS™

Mio MiVue M760D přichází s kvalitním vybavením, které zajistí záznam krásného a detailního obrazu. Obě kamery disponují kvalitní optikou, velkou clonou a hlavně vynikající světelností f/1.6, což zajišťuje možnost pořizování pěkných záběrů i v horších světelných podmínkách. Dále jsou obě kamery vybaveny citlivými snímači od renomovaného výrobce Sony. Konkrétně se jedná o snímače Sony STARVIS™. Jejich citlivost je tak vysoká, že se blíží až k infračervenému spektru, takže se obě kamery blíží svými vlastnostmi kamerám s nočním viděním.

FullHD z obou kamer

Spolehnout se budete moci na výslednou kvalitu videa za jakýchkoliv okolností. Obě kamery pořizují záznam v maximálním rozlišení Full HD 1920 × 1080 pixelů při 30 snímcích za sekundu. Záběry budou ostré a plné detailů, takže budete schopni rozeznávat poznávací značky ostatních účastníků provozu a své záběry využívat i jako důkazní materiál. Obě kamery nabídnou 130° široký úhel záznamu. Záznamy se budou ukládat na paměťovou kartu microSD. Maximální podporovaná kapacita je 128 GB. Pro duální záznam je nezbytné využít paměťovou kartu s minimální kapacitou 16 GB.

GPS a dálkové ovládání

Mio MiVue M760D obsahuje také vlastní GPS modul. Díky tomu budete mít na záznamu aktuální GPS polohu, aktuální rychlost a přesné datum i čas. Díky těmto údajům budou vaše záznamy ještě více prokazatelnější. Tento systém kamer je navíc dodáván s kabelovým dálkovým ovládáním, který si lze připevnit na řídítka. Na ovladači se nachází dvě tlačítka, jedno pro aktivaci systému a druhé tlačítko je určeno pro nouzové nahrávání a pro uzamčení této nahrávky proti přepsání.

Podpora Wi-Fi pro bezdrátovou zálohu záznamu

Další užitečnou funkcí je podpora Wi-Fi připojení. Ke kameře se tak můžete připojit bezdrátově svým chytrým telefonem a nahrané záznamy si zálohovat přímo do telefonu bez toho, abyste museli manipulovat s kamerou anebo vyjímat paměťovou kartu. Ke správné funkci zálohování je potřebné mít nainstalovanou aplikace MiVue Pro, která je dostupná zdarma pro platformy Android a iOS. Přímo z aplikace můžete záznamy i sdílet. Prostřednictvím aplikace můžete získat také OTA aktualizace pro vaše kamery.

Vysoká odolnost a přehledná správa záznamů

Ke všem skvělým vlastnostem tohoto systému se přidává také vysoká odolnost, takže se nebudete muset obávat ani jízdy v dešti. Kamery jsou odolné dle certifikace IP67. Výrobce vyvinul také MiVue Manager, který je určen pro využití v počítačích s OS Windows anebo Mac. V tomto programu můžete provádět správu záznamů, zobrazit si svou trasu v Google mapách anebo směr pohybu, který zaznamená tříosý pohybový senzor. Své záznamy budete taky moci vyhledávat pomocí kalendáře.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Úhel záběru hl.kamery 130 °
Fotorežim Ne
Parkovací režim Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mio MiVue M760D

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi