Mio MiVue 733 WiFi s přísavným držákem na sklo černá


Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 130", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2,7", Ukládací médium: Micro SDXC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpeg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 2 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

14×

91.1% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

14 nákup

Zobrazit 14 recenzí

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue 733 Wi-Fi v elegantním černém provedení disponuje 2,7" LCD obrazovkou, 2Mpx snímačem CMOS, objektivem se světelností f/2.0 a 130° širokým zorným úhlem. Umožňuje nahrávání videí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p s rychlostí 30 snímků za sekundu ve formátu MOV (H.264). K dispozici má také Wi-Fi, GPS, parkovací režim, 3osý G-senzor či otočný držák, který umožňuje nastavení do jakéhokoliv úhlu. Všechny záznamy můžete ukládat na paměťové microSD karty s kapacitou do 128 GB. Kamera je vybavena moderními funkcemi, jako systém varování při vybočení z jízdního pruhu, před mikrospánkem či systémem varování před čelním střetem.

Všechny záznamy ve vysoké kvalitě

Mio MiVue 733 Wi-Fi se pyšní barevným 2,7" LCD displejem s poměrem stran 16 : 9, jehož prostřednictvím si můžete vaše záznamy přehrávat v dostatečné kvalitě. Díky Full HD rozlišení (1920 × 1080 pixelů) při 30 snímcích za sekundu s technologií H.264 a 130° úhlem záběru dokáže zachytit každý detail. 2Mpx snímač CMOS doplněný o objektiv se světelností f/2.0 vám zaručí zřetelné záznamy i při zhoršených světelných podmínkách. Kamera spustí nahrávání, jakmile vaše motorové vozidlo nastartujete.

 

Společník do auta, kterého si rychle oblíbíte

Praktickou pomůckou je 3osý G-senzor, který zaznamenáva směr vaší jízdy a v případě náhlého brzdění, naklonění auta či nárazu uzamkne probíhající záznam, čímž jej ochrání před možným smazáním nebo přepsáním. Stejně využít můžete i parkovací režim, který umožňuje zaznamenávání i v zaparkovaném vozidle. Pomocí otočného držáku můžete nastavit vaši kameru do jakéhokoliv úhlu.

 

Bezpečnost na prvním místě

Mio MiVue 733 Wi-Fi se pyšní několika asistenčními funkcemi, jejichž hlavním úkolem je dbát na vaši bezpečnost. Systém varování před čelní srážkou, před mikrospánkem nebo vybočení z jízdního pruhu se postarají o vaši plynulou a bezpečnou jízdu. Těšit se můžete i na integrovaný GPS modul, který zaznamenává vaši polohu a rychlost při každém nahrávání. Prostřednictvím bezdrátové technologie Wi-Fi můžete všechny vaše soubory přenášet do aplikace MiVue Pro, což znamená, že vždy budete mít k dispozici kopii vašeho záznamu. Záběry z cest je možné ukládat na paměťové microSD karty s kapacitou až do 128 GB.

Obsah balení: kamera, nabíječka do auta, držák do auta a návod

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.7 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 130 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Hodnocení

4,7 / 5

14 recenzí Mio MiVue 733 WiFi s přísavným držákem na sklo černá

91.1% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Dana

11. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáAnžela

7. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Vše
  • Není žádné

Zdeněk

17. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Za tu cenu to nejlepší
  • Držák s přísavkou bez nutnosti lepit cokoli na sklo

Skvěle funguje i za snížené viditelnosti


Iveta

14. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • KVALITA A VELIKOST

KAMERA SE DÁ DOBŘE UPEVNIT, PŘEHRÁVÁNÍ JE SUPER