Mio MiVue 866 autokamera černá

  • Výprodej

Autokamera, Rozlišení: 5 Mpx, Úhel záběru: 150", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Úhlopříčka: 2,7", Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované videoformáty: H.264, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 3 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 33 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,0 / 5

40% Kvalita
Průměrná

40% Hodnota za peníze
Průměrná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Autokamera Mio MiVue 866 v elegantním černém provedení se stane vaším oblíbeným společníkem na cestách. Vysoce kvalitní světelný objektiv Starvis Sony pořizuje záznam ve Full HD 1920 × 1080 pixelů rychlostí 60 snímků za sekundu. Objektiv se světelností f/2.0 poskytuje jasnější, čistější a světlejší video i za zhoršených světelných podmínek. Úhel záběru je 150°. Kamera je vybavena Night Vision technologií, zaznamenáváním údajů o jízdě (rychlost, směr, nadmořská výška) nebo parkovacím režimem. Samozřejmostí je velká a přehledná 2,7" obrazovka. Dále je vybavena 3vosím G-senzorem pro automatickou detekci a analýzu nehody. Kromě všeho zde najdete i Wi-Fi a PC software Mio MiVue™ Manager.

Křišťálově čisté video a Night Vision Ultra

Autokamera Mio MiVue 866 poskytuje záznam ve vysokém rozlišení Full HD 1920 × 1080 při 60 snímcích za sekundu se širokým zobrazovacím úhlem 150°. Kamera má tak dvojí hustotu dat a mimořádně detailní a plynulý obraz i při vysoké rychlosti auta. Kamera disponuje i špičkovou technologií Mio Night Vision Ultra™. Funkce zajišťuje díky objektivu s vysokou světelností f/2.0 a sestavě skleněných čoček, dosažení plynulého a jasného záznamu i za zhoršených světelných podmínek.

Mio Senzor Ultra a GPS polohování

Mio MiVue 866 produkuje úžasnou kvalitu obrazu s Mio Ultra senzorem (2/3"), který je 1,5× větší než normální senzor. V porovnání s menšími obrazovými senzory pokytuje Mio Ultra senzor vynikající čistotu obrazu, extrémně živé barvy a jasnější obraz. Díky integrovanému GPS polohování zaznamenává autokamera rychlost jízdy, přesnou polohu a čas. Rovněž zajišťuje automatickou kalibraci času a polohy, a to i po delší době mimo provoz.

 

GPS upozornění na radary a funkce Mio Smart Alert

Díky upozorněním na radary budete v dostatečné vzdálenosti vždy připraven v čas zareagovat. Funkce Smart Alert bude vždy vědět, jak rychle můžete jet. Autokamera disponuje bezplatnou aktualizací databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

Režim parkování a mnoho dalšího

Při 48hodinovém pohotovostním režimu parkování bude automaticky spuštěn záznam, když budou detekovány vibrace. Kromě toho kamera disponuje Wi-Fi, díky čemuž můžete okamžitě zálohovat svá videa do telefonu nebo je sdílet prostřednictvím aplikace MiVue Pro™.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.7 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 5 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 150 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

3,0 / 5

1 recenze Mio MiVue 866 autokamera černá

40% Kvalita
Průměrná

40% Hodnota za peníze
Průměrná

Jak pracujeme s recenzemi

Eliška

2. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Průměrná

Hodnota za peníze Průměrná


  • Obraz se při nahrávání zadrhává a vynechává
  • Špatně se vyndavá z držáku, je vhodná spíše na stálé umístění
  • Zapínat, nastavovat a projíždět se dá jen při napojení na auto nebo SD kartou do počítače. Záznamy jsou v počítači rozkouskované na krátké úseky a velice špatně přehledné při hledání konkrétního úseku.
  • Často se samy přehodí hodiny a musí se ručně upravovat

Nebyl to moc dobrý výběr