Miele WWD 320


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 12 pracích progamů, Odložený start, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 65 cm. Více info


Cena 31 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 315 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná pračka Miele WWD 320 z White Edition zajistí šetrnou péči díky voštinovému bubnu. Vypere rychle, čistě a úsporně díky systému PowerWash. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 8 kg prádla a maximálních otáček odstřeďování 1 400 ot./min. Nabízí 12 pracích programů s možností odloženého startu o 24 hodin. Kromě nich pračka Miele WWD 320 nabízí i přídavné funkce: krátký, předpírka, více vody, nedostatečné máchání či předžehlení. Její obsluha je velmi praktická a intuitivní pomocí otočného voliče a DirectSenzor sedmi segmentového displeje se žlutým podsvícením. Praktický CapDosing pomůže dávkovat speciální prací prostředek i aviváž pomocí dávkovače kapslí. Zásobník na prací prostředky je samočisticí. Pračka Miele WWD 320 je vybavena kvalitní nerezovou vanou. Pro bezpečnost disponuje systémem Watercontrol, který kontroluje přívod vody, rozpozná netěsnosti i vodu v prací vaně. Hloubka 64,3 cm.

Spolehlivá pračka

Praktická, předem plněná pračka Miele WWD 320 je nenahraditelný spotřebič, který se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Pračka má patentovanou voštinovou strukturu bubnu pro dokonalou ochranu prádla, která umožňuje jeho klouzání na tenkém vodním filmu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 400 ot./min. Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání. Pračka s QuickPowerWash dokáže vyprat prádlo za méně než 1 hodinu. Prádlo vypere nejen rychle, ale také mimořádně úsporně a čistě, a to i při malém množství prádla.

Programy a funkce

Pračka nabízí 12 programů pro dokonale efektivní praní. Navolit je lze velmi jednoduše pomocí otočného voliče na zešikmeném ovládacím panelu.

  •     programy: QuickPowerWash, bavlna, snadno ošetřovatelné, jemné prádlo, košile, vlna (ruční praní), expres 20, impregnace, bavlna Eco, jen máchání/škrobení, čerpání/odstřeďování
  •     přídavné funkce: krátký, předpírka, více vody, dodatečné máchání, předžehlení

Časová předvolba a ukazatel zbytkového času

S časovou předvolbou můžete libovolně určit start pracího programu. To je mimořádně výhodné, pokud využíváte tarify nočního proudu nebo pro případ, že chcete mít prádlo vyprané, až přijdete z práce. Spuštění programu můžete naprogramovat až 24 hodin předem. Navíc se na displeji dozvíte, kdy se aktuální program ukončí.

Méně žehlení

Pračka vám ušetrí až 50 % žehlení, a díky volbě předžehlení. Na konci pracího programu připojí proces hlazení. V teplém a vlhkém bubnu se prádlo pohybuje tak, aby se vyhladilo. Následně ho vytáhnete méně zmačkané.

Jednoduché dávkování - perfektní výsledek

Chtěli byste i při speciálních požadavcích, jako je praní např. vlny nebo outdoorového oblečení, dosáhnout perfektních výsledků bez větších nákladů? Pro tento účel jsou určeny kapsle Miele. Tyto kapsle s malými dávkami se jednoduše vloží do přihrádky na aviváž. Pračka Miele dávkuje obsah kapslí v optimálním časovém okamžiku a zcela automaticky. Zvládnete tak vyprat i tkaniny určené do čistírny.

Prvotřídní povrch

Jako jediný výrobce přístrojů pro domácnost Miele emailuje provedení čelní stěny pračky. Vysoce kvalitní emailování je odolné vůči poškrábání, korozi, kyselinám a louhům, dá se snadno čistit a je stálobarevné.

Bezpečnost díky doplňkovému snímači

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedním snímačem stav přítoku vody. Pokud nedosáhne normálního stavu vody, zastaví se průtok. Pokud by zevnitř přístroje vytékala voda, zavře se přítokový ventil v přístroji a odčerpá se voda z prací vany. Plovákový spínač v prací vaně navíc rozpozná vytékající vodu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 12
Maximální hloubka 65 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele WWD 320

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi