Miele TEC235WP


Sušička prádla, Energetická třída A ++, Kapacita 8 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení. Více info


Cena 27 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 275 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Miele TEC235WP v lotosovém bílém provedení s kapacitou bubnu 8 kg prádla. Ovládání je zajištěno prostřednictvím otočného voliče doplněného displejem. Nabízí 12 programů, předvolbu startu až 24 h, osvětlení bubnu, indikátor času a indikátor znečištění filtru.

 

 

 

Technologie EcoDry

Sušička je vybavena technologií EcoDry, která umožňuje sušit prádlo i během krátkých programů s nízkou spotřebou energie.

Vonný systém FragranceDos

Lahvičky s vůní Miele dodají vašemu prádlu během sušení vaši oblíbenou vůni. Vůně vyrábí rodinná firma v jižní Francii, která se výrobou vůní zabývá již od roku 1871. Patentovaný proces zajišťuje zachování cenných vonných esencí. Výsledkem je svěží a přirozeně vonící prádlo po dobu až 4 týdnů. V závislosti na modelu můžete použít jednu nebo dokonce dvě vůně.

Motor ProfiEco

Motor Miele ProfiEco je výkonný invertorový pohon, který je navíc velmi úsporný a tichý. Motor je elektronicky řízený a nevyžaduje uhlíkové kartáčky, takže se neopotřebovává. Vyvinuto pro efektivní a pohodlnou péči o vaše prádlo po mnoho let.

Bezúdržbový výměník tepla

U sušiček Miele s tepelným čerpadlem je výměník tepla chráněn účinným filtračním systémem a není třeba jej čistit. Díky tomu zůstává spotřeba energie trvale nízká - po celou dobu životnosti spotřebiče.

Ochrana proti pomačkání

Pokud nemůžete textilie vyjmout ihned po skončení programu, ochrana proti pomačkání zajistí, aby bylo prádlo v pravidelných intervalech načechráváno a nemačkalo se.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 64 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A ++
Systém sušení Tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele TEC235WP

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi