Miele sušičky prádla Zobrazit popis

Sušičky prádla Miele přinášejí svěžest prádla pro všechny vaše smysly. Prádlo bude příjemně hebké, nadýchané a voňavé po dlouhé dny. I jemné tkaniny zůstanou bez poškození. Mezi funkcemi najdete kromě sušení při nízké teplotě i funkci, která přizpůsobí sušení obsahu vápníku ve vodě (tvrdosti vody). Při výrobě byly použity jen ty nejkvalitnější materiály, které zaručí dlouhodobý a bezproblémový chod.

Hlavní přednosti sušiček Miele

Minimální ztráta vlhkosti

Důležité kritérium kvality pro sušičku prádla je její těsnost. Čím méně vlhkého a teplého vzduchu z přístroje unikne, tím vyšší je kondenzační účinek. Vysoká ztráta vlhkosti v uzavřených prostorech je velmi nepříjemná: kondenzování na stěnách může vyvolat tvorbu plísní a ohrozit zdraví. Sušičky Miele dosahují nejlepších hodnot těsnosti a tím i nejvyšší třídy účinnosti kondenzace.

EcoFeedback

Funkce EcoFeedback vám pomáhá sušit co možná nejúsporněji. Před jejím spuštěním zjistíte prognózu spotřeby energie zvoleného programu. Během sušení a po jeho skončení se zobrazí skutečná spotřeba, která se může lišit od množství sušeného prádla. Na základě konkrétních údajů můžete šetřit životní prostředí a především vaše finance. Zobrazí se vám i znečištění filtru. Protože čistý filtr = úspora energie!

EcoDry

Funkce Miele EcoDry vám zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a krátkou dobu sušení. Díky účinné souhře patentovaného filtračního systému Miele s bezúdržbovým tepelným výměníkem nemají žmolky šanci ucpat tepelný výměník, a tím trvale snižovat výkon přístroje.

Inteligentní filtr vláken

Díky inteligentnímu filtru nečistot se konečně můžete zbavit nepříjemných žmolků. Samotná údržba filtru je velmi jednoduchá a komfortní. Pokud se objeví textová informace "vyčistit vzduchové cesty", vytáhnete filtr jednoduše směrem dopředu. Díky mimořádně hladkému povrchu sítka je čištění opravdu pohodlné. Filtr nečistot a samotné prádlo zůstanou vždy vzájemně odděleny - vaše prádlo bude zaručeně bez žmolků a nečistot.

Časová předvolba

S časovou předvolbou si můžete libovolně určit, kdy má začít sušicí program. Oceníte to především v případě, kdy chcete využívat levnějších tarifů nočního proudu nebo v případě, že chcete, aby se program ukončil, např. když se vrátíte z práce domů. Spuštění programu můžete naprogramovat až na 24 hodin dopředu. Navíc na displeji přesně uvidíte, kdy se aktuální program ukončí.

Nejvyšší životnost

Pro splnění těch nejvyšších požadavků kvality podrobuje Miele své přístroje během vývoje přísným zátěžovým testům. Během těchto testů přístroje suší po dobu 7 500 hodin s využitím 5 000 různých programů. Při běžném použití to odpovídá přibližně 5 programům týdně s průměrnou délkou cyklu 1,5 hodiny.

WiFiConn@ct

Pomocí WiFiConn@ct připojíte svůj spotřebič Miele k internetu pohodlně přes WiFi router. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu můžete doma nebo na cestách zjistit aktuální stav spotřebiče, např. vyrozumění o tom, že dochází prací prostředek a současně možnost jej přímo objednat v online obchodě Miele. K tomu potřebujete pouze aplikaci "Miele@mobile", kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store.

Miele konfigurátor

Produkty