Miele sklokeramické varné desky Zobrazit popis

Varné desky Miele disponují zobrazením zbytkového tepla pro každou varnou zónu, čímž se zabrání nechtěným nehodám a zároveň vám umožní využívat výhod zbytkového tepla. Výhodou je i automatika předvaření, která reguluje počáteční vysoký výkon na regulovanou teplotu během vaření. Ke komfortu přispívá i funkce udržování teploty.

Hlavní přednosti elektrických varných desek Miele

Bezpečnost

Varné desky Miele mají indikátor zbytkového tepla pro každou varnou zónu. Upozorní na to, abyste se nedotýkali varné zóny, která je po vaření ještě teplá, nebo abyste na ni nepoložili předmět citlivý na teplo. Na druhé straně vám umožní cíleně využívat zbytkové teplo, čímž ušetříte energii.

Ochrana

Každá varná zóna je vybavena ochranou proti přehřátí. Tato ochrana automaticky vypne ohřev varné zóny při extrémním zatížení ještě předtím, než dojde k přehřátí sklokeramiky nebo jiných konstrukčních částí. Pokud je na ovládací ploše nějaký předmět nebo tekutina, varná deska se rovněž automaticky vypne. Vždy jste tak chráněni před nechtěným nastavením výkonu.

Automatika

Automatika Miele reguluje vysoký počáteční výkon (k rychlému Předvařená) na redukovanou teplotu k dalšímu vaření. Už nezmeškáte správný okamžik snížení výkonu a pokrmy se vám už nikdy nepřipálí. Navíc šetříte energii.

Udržování teploty

S touto funkcí můžete ideálním způsobem udržovat jídla teplé, nezávisle na jejich množství. Díky inteligentní kontrole teploty dna hrnce jsou pokrmy ohřívané na teplotu, která je vhodná pro servírování aniž by se připálily. Můžete se plně věnovat přípravě ostatního menu.
 

Miele konfigurátor