Miele sklokeramické varné desky Zobrazit popis

Varné desky Miele disponují zobrazením zbytkového tepla pro každou varnou zónu. To zabrání nechtěným nehodám. Kromě toho vám umožní využívat výhod zbytkového tepla. Výhodou je i funkce Automatika předvaření, která reguluje počáteční vysoký výkon na redukovanou teplotu během vaření. Ke komfortu přispívá i funkce udržování teploty.

Hlavní přednosti elektrických varných desek Miele

Bezpečnost

Varné desky Miele mají indikátor zbytkového tepla pro každou varnou zónu. Upozorní vás na to, abyste se nedotýkali varné zóny, která je po vaření ještě teplá, nebo abyste na ni nepoložili předmět citlivý na teplo. Na druhé straně vám umožní cíleně využívat zbytkové teplo, čímž ušetříte energii.

Ochrana

Každá varná zóna je vybavena ochranou proti přehřátí. Tato funkce automaticky vypne ohřev varné zóny při extrémním zatížení dříve, než může dojít k samotnému přehřátí sklokeramiky či jiných součástí. Pokud je na ovládací ploše nežádoucí předmět či tekutina, varná deska se rovněž automaticky vypne. Vždy jste tak chráněni před nechtěným nastavením výkonu.

Automatika předvaření

Automatika Miele reguluje vysoký počáteční výkon (k rychlému předvaření) na redukovanou teplotu k dalšímu vaření. Už nikdy nezmeškáte ten správný okamžik ke snížení výkonu a pokrmy se vám už nikdy nepřipálí. Navíc šetříte energii.

Udržování teploty

S touto funkcí můžete ideálním způsobem udržovat jídla teplá nezávisle na jejich množství. Díky inteligentní kontrole teploty dna hrnce jsou pokrmy ohřívány na teplotu, která je vhodná pro servírování, aniž by se připálila. Můžete se tak plně věnovat přípravě ostatního menu.
 

Miele konfigurátor