Miele KM 6520 FR


Sklokeramická varná deska, Počet varných zón: 4, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 6,7 kW, černá barva, Výška: 4,3 cm, Šířka: 57,4 cm, Hloubka: 50,4 cm. Více info


Cena 20 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 210 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Miele KM 6520 FR v černém provedení nabízí 4 varné zóny různého průměru a výkonu (1 zóna vario) s jednoduchým ovládáním EasySelect. K dispozici je automatika předvaření pro každou zónu. Pro bezpečnost je vybavena třístupňovým indikátorem zbytkového tepla pro každou varnou zónu, bezpečnostním vypínáním, ochranou proti přehřátím a také blokováním provozu. Šířka: 57,4 cm.

Praktický pomocník

Sklokeramická varná deska Miele KM 6520 FR je velmi příjemná na pohled, a velmi jednoduše se udržuje v čistotě a pořádku. Dotykové ovládání EasySelect umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání varné desky. Svým vzhledem přináší do kuchyně eleganci. Deska je navíc velmi praktická a víceúčelová. Prostřednictvím centrálního číselné řady ovládáte všechny varné zóny. Stupně výkonu a časy se dají zvolit přímo, rychle a intuitivně. Mimořádně komfortní: snadné nastavení časů a časovače. Základní nastavení varné desky si můžete upravit podle svých potřeb. Například můžete změnit rychlost reakce senzorových tlačítek. Varné zóny mají různý výkon:

  •     levá zadní Ø 160/1 500 W
  •     pravá zadní Ø 120/210/75/2 200 W
  •     pravá přední Ø 145/1 200 W
  •     pravá přední Ø 180/1 800 W

Blokovací funkce

Funkce zablokování zabraňuje nežádoucí změně nastavení zvolených stupňů výkonu během vaření. Zablokování zprovoznění zase chrání před neúmyslným nebo neoprávněným zapnutím, například jako dětská pojistka. Tato funkce se dá aktivovat na vypnuté varné desce.

Blokovacia funkcia - MIELE KM5603

Automatika předvaření

Tato automatika Miele automaticky reguluje vysoký počáteční výkon (k rychlému Předvařená) na redukovanou teplotu k dalšímu vaření. Už nezmeškáte správný okamžik snížení výkonu a pokrmy se vám už nikdy nepřipálí. Navíc šetříte energii.

Využití zbytkového tepla

Nápomocný je také indikátor zbytkového tepla pro každou varnou zónu. Upozorní na to, abyste se nedotýkali varné zóny, která je po vaření ještě teplá, nebo abyste na ni nepoložili předmět citlivý na teplo. Na druhé straně vám umožní cíleně využívat zbytkové teplo, čímž ušetříte energii.

Bezpečnostní vypínání

Pro každý stupeň výkonu je definována maximální doba provozu. Pokud bude varná zóna ohřívaná nezvykle dlouhou dobu na stejném stupni výkonu, automaticky se vypne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 57.4 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 4
Standardní varná deska 4
Flexi zóna Ne
Celkový příkon desky 6.7 kW
Napájení 230 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele KM 6520 FR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi