Microlife BP AG1-20 manometrický tlakoměr

Tlakoměr, Umístění: Tlakoměr na paži, Přenášecí pouzdro, Hmotnost: 450 g. Více info

Popis produktu

Jednoduchý měřič krevního tlaku Microlife BP AG1-20 je vhodný pro domácí použití i použití ve zdravotnickém zařízení. Přístroj je určen pro měření krevního tlaku klasickou auskultační metodou poslechu Korotkovových ozvěn při snižování tlaku v manžetě. Tlakoměr využije zdravotnický personál, ošetřovatelky, studenti zdravotnický škol nebo další osoby, které mají zkušenost s touto metodou měření. Tlakoměr umožňuje vysokou přesnost měření zkušeným osobám. Balení obsahuje manometr, manžetu, balónek s vypouštěcím ventilem, jednoduchý stetoskop a cestovní obal. Přístroj umožňuje vysokou přesnost měření potvrzenou klinickými testy.

Přehled o krevním tlaku

Pro všechny, kteří potřebují mít přehled o svém krevním tlaku nebo pro ty, kteří potřebují měřit krevní tlak při výkonu svého zaměstnání či při studiu, je tu měřič krevního tlaku Microlife BP AG1-20. Přístroj umožňuje vysokou přesnost měření potvrzenou klinickými testy.

Metoda měření

Měřič krevního tlaku Microlife BP AG1-20 je určen pro měření krevního tlaku klasickou auskultační metodou poslechu Korotkovových ozvěn při snižování tlaku v manžetě. Hodnota tlaku je přenášena na stupnici manometru, která je ocejchována v mmHg. Rozsah měření je 0 - 300 mmHg. Při konstrukci tohoto měřiče byl kladen důraz na snadné používání a ovládání.

Součásti balení

Součástí balení je manometr, manžeta, balónek s vypouštěcím ventilem, stetoskop, cestovní obal a návod k použití.

Provádění měření

Před měřením krevního tlaku se vyhněte jídlu, kouření a také jakékoliv námaze, protože všechny tyto faktory ovlivňují výsledek měření. Pokuste se alespoň na 10 minut uvolnit v křesle s opěradly. Měření provádějte vždy na stejné paži a během měření s ní nehýbejte. Ideální je provádět měření pokaždé ve stejnou denní dobu. Manžeta nesmí být podstatně nižší nebo vyšší než leží srdce, neboť pak dochází k chybnému měření krevního tlaku. Vlastní měření udělejte natlakováním balónku o cca 30 mmHg více, než je očekávaná výška systolického tlaku a stetoskop sledujte Korotkovovy odezvy.

Údržba měřiče

Údržbu přístroje provádějte měkkým, suchým hadříkem a nepoužívejte žádné chemické čisticí prostředky. Manžetu není vhodné překládat a mačkat, zároveň ji nelze prát v pračce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Umístění Tlakoměr na paži
Funkce paměti Ne
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Microlife BP AG1-20 manometrický tlakoměr

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi