Logitech Pebble Keys 2 K380s CZ/SK černá


Klávesnice, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: CZ/SK, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Typ baterie: AAA, Podporovaný OS: Windows, Android, iOS, Chrome OS, Mac OS, antracitová. Více info


Cena 1 349 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Klávesnice Logitech Pebble Keys 2 K380s v černém provedení disponuje klávesami Easy-Switch a možností připojení až ke třem zařízením s dosahem 10 metrů. CZ/SK lokalizace.

Vyjádřete se naplno

Uživatelsky přívětivá klávesnice Logitech Pebble Keys 2 K380s osvěží váš pracovní stůl nebo herní plochu doma i v kanceláři. Pyšní se designem bez numerické části, díky čemuž je kompaktnější, praktičtější a uvolňuje místo pro další příslušenství a periferie. Minimalistické a tenké provedení přesto vyniká propracovaným designem. Je k dispozici ve třech provedeních - černém, bílém a růžovém, takže si vybere každý. Samozřejmostí je snadná manipulace a přenosnost. Je také vyrobena z nejméně 45 % z recyklovaného plastu, čímž je šetrná k životnímu prostředí.

Každodenní společník

Klávesnice dokáže splnit i náročné požadavky na všestrannost díky svému bezdrátovému provedení, které vás zbaví rušivého kabelu na desce stolu. Funguje totiž na technologii Bluetooth. Díky tomu lze klávesnici připojit až ke 3 zařízením s dosahem až 10 metrů a přepínat mezi nimi pomocí tlačítek Easy-Switch. Je kompatibilní s operačními systémy Windows, macOS, iPadOS, iOS a Android. Je vybavena inteligentními funkčními klávesami. S jejich pomocí můžete posílat emotikony, ztlumit nebo zrušit zvuk mikrofonu a mnoho dalších. Funkční klávesy lze přizpůsobit individuálním potřebám v aplikaci Logi Options+.

Dlouhá výdrž baterie

Mezi silné stránky klávesnice Logitech Pebble Keys 2 K380s patří nízko-profilové klávesy. Jsou navrženy pro tichý provoz, takže vás při psaní nebudou rušit. Poskytují plynulou a přirozenou odezvu bez zpoždění a nepříjemných zvuků cvakání. Klávesnice je napájena 2× AAA bateriemi (jsou součástí balení) s ještě delší výdrží než její předchůdce. Životnost baterií se totiž zvýšila o polovinu, a to až na 36 měsíců v závislosti na intenzitě a typu používání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití Klasická
Lokalizace klávesnice CZ/SK
Rozhraní Bluetooth
Podporovaný OS Mac OS, Android, iOS, Chrome OS, Windows
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Logitech Pebble Keys 2 K380s CZ/SK černá

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Zbyněk

13. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • opravdu bytelná klávesnice
  • Standartní kvalita Logitech
  • Cena odpovídá kvalitě
  • Možné připojit až tři zařízení přes Bluetooth