Logitech MX Mechanical US/EN šedá


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Provedení: Bezdrátové, Bluetooth, Typ baterie: Li-Pol, Podporovaný OS: Windows 10, Linux, MAC OS X, Chrome OS, Windows 11, šedá. Více info


Cena 4 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 46 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Logitech MX Mechanical je bezdrátová mechanická klávesnice v šedém provedení s numerickou částí, výjimečnou přesností a výkonem.

Design

Mechanická klávesnice Logitech MX v šedém provedení je vyrobena z hliníkového pláště pro maximální stabilitu a styl. Rozložení klávesnice včetně numerické části zajišťuje pohodlné psaní po celý den.

Nízkoprofilové přepínače

Přesné a stabilní spínače mají nízký profil a barevně odlišené kryty, které usnadňují orientaci prsty. Podsvícené klávesy s matným povrchem se rozsvítí, když se ke klávesnici přiblížíte rukama, a automaticky se přizpůsobí světelným podmínkám.

Připojení více zařízení

Klávesnici můžete snadno spárovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth nebo přiloženého přijímače USB až se třemi zařízeními najednou, mezi kterými můžete přepínat stisknutím tlačítka Easy-Switch. Je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy.

Rychlé nabíjení

Výdrž baterie na plné nabití je 15 dní nebo až 10 měsíců s vypnutým podsvícením. Funkce rychlého nabíjení umožňuje pomocí kabelu USB-C dobít zařízení na celý den používání. Lokalizace pro USA.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití Klasická
Lokalizace klávesnice US/EN
Rozhraní Bluetooth
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 11, Chrome OS, Linux, MAC OS X, Windows 10
Provedení Bezdrátové
Programovateľné klávesy Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech MX Mechanical US/EN šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi