Logitech MX Keys S CZ/SK černá

  • Sleva

Klávesnice, Podsvícení, Lokalizace klávesnice: CZ/SK, Provedení: Bezdrátové, USB, Typ baterie: Li-Pol, Podporovaný OS: Windows, Android, Linux, Chrome OS, Mac OS, černá. Více info


Cena 2 799 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 2 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 28 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Bezdrátová klávesnice Logitech MX Keys S v elegantním černém provedení se vyznačuje nízkoprofilovými klávesami s tichým chodem a rychlou odezvou a bílým podsvícením.

Mimořádně výkonný společník

S bezdrátovou klávesnicí Logitech MX Keys S posunete svou produktivitu doma nebo v kanceláři na vyšší úroveň. Vysoce výkonné příslušenství je drátové a umožňuje pohodlné, rychlé a plynulé psaní díky inteligentnímu podsvícení a programovatelným klávesám. Pyšní se minimalistickým a tenkým designem, díky němuž snadno ušetříte místo na stole, aniž byste museli dělat kompromisy na úkor výkonu. Zařízení se dodává v plně funkční verzi včetně numerické části pro snadné a intuitivní ovládání. Připojit jej můžete prostřednictvím portu USB nebo Bluetooth.

Rychlý a přesný

Díky příjemně zaobleným klávesám budete psát s jistotou a bez omezení. To proto, že jednotlivé klávesy jsou tvarovány s ohledem na vaše prsty, což minimalizuje riziko překlepů. Zvýšená stabilita odolné konstrukce kláves navíc snižuje hlučnost, takže vás při práci nebude rušit hlučná zpětná vazba. Klávesnice je vybavena podsvícením s inteligentním osvětlením. Klávesy se rozsvítí, když přiblížíte ruce ke klávesnici, a jas podsvícení se automaticky zvyšuje nebo snižuje v závislosti na prostředí, ve kterém se nacházíte. V aplikaci Logi Options+ si můžete přizpůsobit osvětlení zařízení, včetně úrovně jasu a doby trvání. Výše zmíněná aplikace vám také může pomoci s každodenními úkoly - můžete totiž automatizovat opakující se činnosti stisknutím jediné klávesy.

Ergonomický, všestranný

Klávesy Logitech MX Keys S se mohou pochlubit ergonomickým designem. Nízkoprofilové provedení s optimálním úhlem pro přirozenou polohu zápěstí zajišťuje pohodlí, přesnost a pomáhá snižovat únavu rukou při dlouhých pracovních dnech. Příslušenství navíc umožňuje snadné přepínání mezi třemi zařízeními pouhým stisknutím tlačítka. Široká kompatibilita z něj činí skutečně všestranného společníka - připojte jej k zařízením se systémy Windows, macOS, ChromeOS, Linux a iPadOS.

Rychlé napájení přes USB-C

Bezdrátová klávesnice zajišťuje dlouhou výdrž baterie až 10 dní se zapnutým podsvícením a až 5 měsíců bez podsvícení prostřednictvím integrované dobíjecí baterie Li-Po s kapacitou 1500 mAh. Pokud se vybije, stačí ji připojit pomocí přiloženého kabelu USB-A na USB-C a můžete nerušeně pokračovat v práci. Součástí jsou také indikátory Caps Lock a stavu baterie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití Klasická
Lokalizace klávesnice CZ/SK
Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Mac OS, Android, Chrome OS, Linux, Windows
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne

Hodnocení

4,8 / 5

4 recenze Logitech MX Keys S CZ/SK černá

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Anton

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kompaktni, stabilni
  • na Windows i MacOS

Antonín

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • působí jako notebooková klavesnice
  • kvalitně zpracovaná
  • podsvícení
  • integrovaná baterie
  • dost věcí se dá nastavit přes Logi+ software
  • kompaktní
  • mezerník je na pravou stranu širší, takže pravým palcem je horší dosáhnout na pravý alt

Jedná se o skvělou klávesnici notebookového typu, na které se pohodlně píše. Díky podsvícení, integrované baterii a možnostem nastavení se jedná o jasnou volbu.


Radoslav

5. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoBohumil

13. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Skvělá klávesnice