Logitech G512 Carbon Lightsync GX Red US černá


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Typ spínače: GX Red, Provedení: Kabelové, USB, Podporovaný OS: Windows, černá. Více info


Cena 2 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 30 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Logitech G512 v černém provedení má konstrukci z hliníkové slitiny, která zaručí odolnost a pevnost při nasazení. Přizpůsobitelné Lightsync RGB podsvícení zpestří design a rozzáří vaše herní prostředí. Klávesnice je vybavena mechanickými spínači GX Red, které mají dlouhou živost a postarají se o rychlé a přesné odezvy. Pomocí kláves FN + F1 až F12 můžete ovládat média, osvětlení, přepínat herní režimy a jiné. Dále disponuje funkcí Anti-ghosting a programovatelnými klávesami, které můžete upravovat pomocí softwaru Logitech G HUB. Konektivitu zajistí 1,8m kabel s USB konektorem. V rozhraní se nachází také port USB port.

Odolné zpracování

Herní klávesnice Logitech G512 Carbon Lightsync je vyrobena z pevné a odolné slitiny hliníku a hořčíku. Klávesnice je díky tomu robustní, ale zároveň estetická a její konstrukce působí příjemně na dotek. Klávesy mají vyšší profil, ale přesto je používání pohodlné.

Lightsync RGB podsvícení

Přizpůsobte si uživatelské prostředí klávesnice tak, aby odpovídalo vašim požadavkům. Lightsync RGB podsvícení můžete pomocí softwaru Logitech Gaming Software aplikovat nejen na klávesnici, ale i další herní příslušenství, jako například myš, headset či reproduktory. Můžete si vytvořit své vlastní pokročilé animační efekty a převezměte kontrolu nad osvětlením a hrou.

Mechanické spínače GX Red

Klávesnice Logitech G512 je vybavena mechanickými spínači GX Red. Jsou určeny k profesionálnímu hernímu výkonu, rychlé a přesné odezvě a v neposlední řadě zaručují odolnost a dlouhou životnost. Umožňují hladké a plynulé stlačování.

Pravé herní nasazení

Pomocí kláves FN + (F1 až F12) můžete ovládat média, osvětlení, přepínat herní režimy a jiné. Dále disponuje funkcí Anti-ghosting, která umožní stlačování více kláves najednou bez opožděných reakcí. Klávesnici s programovatelnými klávesami můžete upravovat pomocí softwaru Logitech G HUB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Lokalizace klávesnice US/EN
Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech G512 Carbon Lightsync GX Red US černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi