Logitech ConferenceCam BCC950 černá


PC webkamera, Maximální rozlišení videa: 1920x1080 px, autofocus, dálkové ovládání, Otočný objektiv, Vestavěný mikrofon, USB, Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, MAC OS X 10.7, černá. Více info


Cena 6 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 67 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Speciální Full HD webkamera Logitech ConferenceCam BCC950 v černém provedení je určena pro pohodlnou komunikaci ve firmách. Tato kamera umožňuje snímat scénu ve vysokém Full HD rozlišení se širokým úhlem pohledu 78° doplněným o kvalitní zvuk. Kamera disponuje výsuvnou nohou s možností nastavení nejvhodnějšího úhlu a dálkovým ovladačem s velkým množstvím funkcí. Připojení je možné realizovat přes USB konektor. Nechybí 3,5mm jack konektor pro sluchátka.

Užijte si čistý obraz

Logitech ConferenceCam BCC950 (960-000867) je od výrobce vybavena velmi přesnou optickou částí Carl Zeiss s automatickým zaostřováním, která umožní snímat ostrý obraz jako břitva. Díky tomu budete moci ukazovat i tištěné dokumenty, které chcete prezentovat při vaší videokonferenci.

Široký úhel pohledu

Webkamera dokáže zabrat zorný úhel až 78° a díky tomu zabere daleko větší část snímané scény než jiné webkamery. Výsuvná noha umístěna do stabilní základny vám umožní ukázat se z toho nejlepšího úhlu.

Velmi kvalitní zvuk

Ve webkameře je zabudován velmi citlivý stereofonní mikrofon, který disponuje funkcí potlačení okolního šumu. Díky tomu dokáže snímat hlas vzdálený až 8 metrů od základny.

Praktické dálkové ovládání

Ovládněte své videohovory pomocí dálkového ovladače, kterým přijmete nebo ukončíte hovor, nastavíte jeho hlasitost, zoom nebo vypnete záznam zvuku.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Rozhraní USB
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Podporovaný OS MAC OS X 10.7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 7
Funkce kamery autofocus, dálkové ovládání
Otočný objektív Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Logitech ConferenceCam BCC950 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi