Lodos Rondo 12 ruční mlýnek na kávu

Mlýnek na kávu, Mechanismus mletí: mlecí kameny, Barva: hnědá. Více info


Cena 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 8 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Nový model kávomlýnku Lodos Rondo 12 s větší násypkou na zrnkovou kávu a novým designem. Kávomlýnek je v tmavém provedení a je vyroben z tmavě mořeného bukového dřeva a kovu ve zlaté barvě.

Lodos Rondo 12 ruční mlýnek na kávu

Nový model kávomlýnku Lodos Rondo 12 s větší násypkou na zrnkovou kávu a novým designem. Kávomlýnek je v tmavém provedení a je vyroben z tmavě mořeného bukového dřeva a kovu ve zlaté barvě.

Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost. Udávaná záruka na mlecí mechanismus činí 10 let, ale z praxe můžeme konstatovat, že mlýnky můžete při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení výrobce opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábějí již téměř 90 let, jsou stále plně funkční. Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovaný stupeň od velmi hrubého mletí až po velmi jemné. Toto souvisí se zvoleným způsobem přípravy kávy.

Dřevěná těla mlýnků jsou vyrobena z bukového dřeva. Velký podíl ruční práce při výrobě dělá z každého kusu originál. Skříňky většiny kávových mlýnků jsou spojovány tradiční starou technologií cinkového spoje zdobeného intarzií. Tato výroba vyžaduje vysoce kvalitní řemeslnou práci, aby byla dosažena požadovaná přesnost a kvalita. Toto platí i o povrchové úpravě. Mlýnky Lodos jsou přírodně lakované anebo mořené v příslušném barevném odstínu a následně lakované.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ochrana proti připálení zrn Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lodos Rondo 12 ruční mlýnek na kávu

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi