Liebherr WPbli 5031 GrandCru


Vinotéka, Energetická třída F, Objem: 385,9 l, Roční spotřeba energie: 111 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 196 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 59,7 cm, Výška: 168,4 cm, Hloubka: 76,3 cm. Více info


Cena 39 990 Kč

Sleva 11 % z předcházející ceny: 44 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 400 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Liebherr WPbli 5031 GrandCru s objemem 385 l nabízí prostor pro 196 láhví vína. Má jednu teplotní zónu s nastavením teploty od +5 °C do +20 °C. Její součástí jsou 4 výškově nastavitelné dřevěné police. Je vybavena regulací vlhkosti, LED osvětlením, dotykovým displejem a dětským bezpečnostním zámkem. Díky vestavěnému Wi-Fi modulu nabízí vinotéka připojení k Wi-Fi a ovládání prostřednictvím aplikace.

Skladování bez vibrací

Vinotéka je vybavena speciálními kompresory s nízkými vibracemi, které vytvářejí vhodné podmínky pro skladování vína a zabraňují usazování tříslovin.

Ideální vlhkost

Správná vlhkost je při skladování vína důležitým faktorem. Aby korek zůstal vlhký a nevysychal, musí být víno skladováno ve vodorovné poloze. Tato chladnička na víno s vlhkostí vyšší než 50 % zaručuje správné podmínky pro skladování. Vlhkost lze regulovat podle potřeby pomocí tlačítka ventilátoru.

2 výškově nastavitelné nožičky

Díky výškově nastavitelným nožičkám je chladnička na víno optimálně vyrovnaná a dokonale se přizpůsobí nerovnému povrchu. Dvířka dokonale přiléhají, dovnitř se nedostane žádné teplo a nic neohrozí kvalitu vašeho vína.

Zámek displeje s bezpečnostním kódem

Zámek displeje s třímístným kódem PIN chrání vaše nastavení a zachovává optimální prostředí pro vaše vína. Tento nový zámek displeje, který se aktivuje prostřednictvím menu, je mimořádně spolehlivým řešením.

Alarm v případě otevřených dvířek

Pokud zůstanou dvířka chladničky na víno otevřená déle než 60 sekund, spustí se alarm. Tento dostatečně hlasitý varovný zvuk je doprovázen také pulzováním osvětlení spotřebiče. To vám umožní okamžitě reagovat a zachovat ideální podmínky pro skladování vašich vín.

Připojení Wi-Fi

Chladnička na víno GrandCru nabízí možnost připojení k Wi-Fi a využití výhod aplikace SmartDevice. Aplikace umožňuje kdekoli kontrolovat a měnit nastavení, například teplotu, nebo odesílá bezpečnostní informace o spotřebiči a vašich vínech do vašeho chytrého telefonu.

LED osvětlení

LED osvětlení LightColumn probíhá po celé délce skleněných dveří spotřebiče a nabízí dokonalé osvětlení vaší sbírky vín. Speciální stmívatelné osvětlení nabízí dokonalou prezentaci vašich vín, i když jsou dvířka zavřená.

Mechanismus dvířek Easy Fill

Dveřní mechanismus Easy Fill zajišťuje, že při otevření dveří chladničky nad 90° zůstanou dveře otevřené, což vám usnadní ukládání láhví. Když je otevřete pod 90°, mechanismus SelfClosing dveře pomalu zavře, čímž zabrání proudění teplého vzduchu dovnitř.

Filtr s aktivním uhlím

Chladnička na víno je vybavena filtrem s aktivním uhlím, který odstraňuje pachy a zajišťuje optimální kvalitu vzduchu uvnitř chladničky. Chladnička vás také upozorní na nutnost výměny filtru.

HumiditySelect

Pomocí funkce HumiditySelect můžete na displeji modelů chladniček na víno GrandCru nastavit standardní nebo vysokou úroveň vlhkosti. Při optimální vlhkosti zůstávají korky vlhké a láhve pevně uzavřené.

Dřevěné, výškově nastavitelné police

Chladnička na víno Liebherr je vybavena výškově nastavitelnými policemi z bukového dřeva. Díky tomu lze víno skladovat ve vodorovné poloze a jejich ergonomický tvar usnadňuje ukládání, přenášení a vyjímání lahví. Další výhodou je, že dřevo dýchá a zadržuje méně vody, což je ideální pro udržení mikroklimatu a dlouhodobé skladování.

Dotykový displej

Díky dotykovému displeji je ovládání stojanu na víno maximálně pohodlné a snadné. Položky nabídky jsou přehledně uspořádány a lze je vybírat jemným dotykem. Chcete-li zkontrolovat aktuální teplotu, stačí se podívat na displej, kde se neustále zobrazuje.

Nastavení teploty

Nastavení a udržování správné teploty je pro správné skladování vína velmi důležité. Elektronický systém přesné regulace zajišťuje, že vaše chladnička na víno Liebherr vždy udržuje požadovanou teplotu. Teplotu lze nastavit v rozmezí +5 °C až +20 °C. Aktuální teplota se zobrazuje na displeji.

TempProtect Plus

Chladničky na víno jsou vybaveny systémem TempProtect Plus a dvěma senzory, které nepřetržitě měří teplotu ve spotřebiči. Díky tomu máte dvojnásobnou jistotu, že jsou vaše vína chráněna před výkyvy teploty. Jakmile jeden ze senzorů zaznamená kritickou změnu teploty, obdržíte okamžité upozornění, abyste mohli co nejdříve reagovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 5
Celkový čistý objem 385.9 L
Kapacita lahví 196
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WPbli 5031 GrandCru

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi