Liebherr WKt 5552


Vinotéka, Energetická třída G, Objem: 525 l, Roční spotřeba energie: 147 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Kapacita: 253 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 70 cm, Výška: 192 cm, Hloubka: 74,2 cm. Více info


Cena 50 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 504 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Spolehlivá chladnička na víno Liebherr WKt 5552 se postará o kvalitní a efektivní zchlazení vína a jeho spolehlivé uskladnění. při teplotě od +5 °C do +20 °C. Její využitelný objem je až 573 litrů, do kterého se vejde přibližně 253 lahví vína. K přednostem chladničky patří dynamický způsob chlazení, dětská pojistka, jednoduché digitální ovládání s praktickým ukazatelem teploty, výkonný ventilátor a silné vnitřní osvětlení. Kromě toho vás jistě potěší bezpečnostní prosklené dveře s tónovaným izolačním sklem. Chladnička na víno Liebherr WKt 5552 má navíc šikovně řešené úložiště na 7 dřevěných policích.

Chytrý objem

Chladnička na víno Liebherr WKt 5552 disponuje dostatečně velkým objemem, do kterého se vejde dostatek lahodného vína. Její využitelný objem je až 573 litrů, do kterého uskladníte až 253 lahví vína o objemu 0,75 litru. Můžete je uložit do 7 pevných dřevěných polic. Tak budete mít vždy dostatečný přehled o každé láhvi vína, která se v této skvělé chladničce vždy důkladně vychladí. Vy si můžete vychutnat lahodný vychlazený nápoj v kruhu své rodiny a přátel.

Šikovný objem - LIEBHERR WKt 5552

Výkonný ventilátor

Při skladování a chlazení vína, jakož i jiných nápojů, je důležité, aby byla v teplota v chladničce rovnoměrně rozložená. O to se postará šikovná chladnička na víno Liebherr WKt 5552, která disponuje užitečným ventilátorem. Ten spolehlivě a důkladně rozproudí chladný vzduch v celém prostoru chladničky, takže teplota bude na každém centimetru stejná. Díky tomu bude víno či jiné nápoje dokonale vychlazené a uchované v maximálním bezpečí proti zkáze.

Jednoduché digitální ovládání

Ovládání chladničky nebylo nikdy tak jednoduché. Chladnička na víno Liebherr WKt 5552 vyniká mimořádně pohodlným a praktickým ovládáním. Pomocí digitálního ukazatele jednoduše navolíte všechny požadované funkce bez problémů. Navíc budete vždy informováni o aktuální teplotě v chladničce. Jednoduché a pohodlné digitální ovládání chladničky zvládne skutečně každý.

Bezpečnostní dveře

Při uskladňování a chlazení vína jsou zapotřebí bezpečné a spolehlivé dveře, které zabrání vnějším vlivům zkazit tento chutný nápoj. Chladnička na víno Liebherr WKt 5552 disponuje bezpečnostními prosklenými dveřmi s odolným izolačním sklem, které účinně zabrání vnějším vlivům dostat se do chladničky. Toto bezpečnostní izolační sklo je tónované, takže zvědavcům neprozradí, co se uvnitř chladničky nachází. Tato jedinečná chladnička se dokonale postará o vaše víno a vy zaručeně budete s jejími službami spokojeni.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 7
Celkový čistý objem 525 L
Kapacita lahví 253
Třída energetické účinnosti G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKt 5552

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi