Liebherr WKt 4551


Vinotéka, Energetická třída E, Objem: 413 l, Roční spotřeba energie: 94 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 201 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 70 cm, Výška: 165 cm, Hloubka: 74,2 cm. Více info


Cena 48 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 485 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Liebherr WKt 4551 zaujme každého milovníka kvalitního vína. Díky ní si můžete být jisti, že vaše víno je dobře uskladněné a skvěle vychlazené. Do její vnitřní části se vejde celkem až 201 kusů lahví o objemu 0,75 litru. V jejím nitru se nachází šest dřevěných polic pro bezpečné uskladnění lahví a k dispozici je i LED osvětlení. K dispozici je i digitální ukazatel teploty.

Uskladnění vína

Chladnička na víno Liebherr WKt 4551 vám nabídne dostatek prostoru pro pohodlné uskladnění vašeho vína. Díky funkci dynamického chlazení bude vaše víno vždy skvěle vychlazené a připravené k podávání. V chladničce je jedna teplotní zóna, díky které bude vaše víno správně a stejně vychlazené, ať se nachází na kterékoliv poličce.

Design

Chladnička na víno je hnědé barvy a její povrchové provedení působí příjemně a jednoduše. Materiál poliček, které se nacházejí v jejím nitru, je ze dřeva. Celkově je k dispozici 6 dřevěných poliček, pro pohodlné uskladnění vašeho vína. Pro snadné otevírání dvířek je přizpůsobena masivní hliníková rukojeť s integrovanou mechanikou otevírání. K dispozici je i LED osvětlení ve vnitřní části chladničky Liebherr WKt 4551. Její celková kapacita je 201 kusů 0,75litrových lahví vína. Nožičky chladničky jsou pozinkované a lze ji přistavit ke stěně.

Výhody chladničky

Chladnička na víno Liebherr WKt 4551 se šikovně postará o vaše víno. Nejenže ho pohodlně uskladní, ale i příjemně vychladí. Pokud jste milovníkem dobrého a kvalitního vína, chladnička Liebherr WKt 4551 bude pro vás tím správným potěšením. K dispozici je také dětská pojistka a optická/akustická kontrolka poruchy. Příjemné rozměry chladničky na víno jsou 165 × 70 × 74,2 cm a díky nim ji můžete postavit kamkoli.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 6
Celkový čistý objem 413 L
Kapacita lahví 201
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKt 4551

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno