Liebherr WKes 653 vinotéka


Vinotéka, Energetická třída E, Objem: 48 l, Roční spotřeba energie: 78,48 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Kapacita: 12 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 42,5 cm, Výška: 61,2 cm, Hloubka: 47,8 cm. Více info


Cena 36 891 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 40 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 369 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Liebherr WKES 653, nerezové provedení, čistý objem 48 l, kapacita 12 láhví, 1 teplotní zóna, dřevěné police, hlučnost 37 dB, rozměry (V/Š/H) 61,2 × 42,5 × 47,8 cm.

Elegantní vzhled

Vinotéka Liebherr WKes 653 nabízí praktické skladování vína v optimálních podmínkách. Má elegantní černé provedení s prosklenými dveřmi a vnitřním osvětlením. S celkovým objemem 48 l v ní můžete uskladnit až 12 láhví. Hlučnost spotřebiče dosahuje 37 dB.

Skladovací chladničky na víno

Skladovací chladničky na víno nabízejí podobné podmínky jako vinný sklípek. V těchto zařízeních převládá v celém interiéru konstantní teplota. Dá se nastavit dle potřeby od +5 °C do +20 °C. Skladovací chladničky na víno jsou optimální pro dlouhodobé skladování a zrání vín. 

Ideální vlhkost vzduchu

Správná vlhkost vzduchu je důležitým faktorem při skladování vína. Korek tak zůstane vláčný a nevyschne. Aby byl korek i zevnitř maximálně vlhký, je třeba vína skladovat naležato. Chladničky na víno s vlhkostí vzduchu přes 50 % zaručují ty nejlepší podmínky. Vlhkost vzduchu odpovídající umístěným vínům lze podle potřeby regulovat tlačítkem ventilátoru.

Skladování bez vibrací

Dokonce i malé otřesy mohou rušit víno při zrání a zabránit usazení tříslovin. Speciálně vyvinuté kompresory s mimořádně nízkými vibracemi se u všech chladniček na víno postarají o jeho šetrné uskladnění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 48 L
Kapacita lahví 12
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr WKes 653 vinotéka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi