Liebherr SIFNei 5188


Vestavná mraznička, Energetická třída E, Objem: 213 l, Roční spotřeba energie: 237 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Mrazicí výkon: 10 kg/24h, Akumulační doba: 9 h, Rychlé zmrazení: Ano", NoFrost:, Počet zásuvek: 8, Šířka: 57 cm, Výška: 178 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 75 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 760 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná mraznička Liebherr SIFNei 5188 v bílém provedení nabízí celkový objem 213 litrů a má 8 zásuvek. Je vybavena technologií NoFrost, LED osvětlením, funkcí SuperFrost, výrobníkem ledu a dotykovým displejem. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 hod. Mraznička má mrazicí kapacitu 24 hodin a akumulační dobu 9 hodin v případě výpadku proudu. Maximální dosažená hladina hluku je 35 dB.

NoFrost

Pro dlouhotrvající čerstvost nabízí mraznička Liebherr chladicí výkon profesionální kvality. Mražené zboží je zmrazováno chlazeným cirkulujícím vzduchem a vlhkost ze vzduchu je odváděna. Mrazicí prostor zůstává po celou dobu bez námrazy a na potravinách se netvoří vrstva ledu. Díky komfortní funkci NoFrost není třeba mrazničku nikdy odmrazovat.

Dotykový a posuvný displej

Chladnička s mrazničkou je vybavena displejem Touch & Swipe, díky kterému je ovládání chladničky intuitivní a velmi snadné. Funkce jednoduše zvolíte klepnutím a přejetím prstem po barevném displeji. Stejně snadno můžete regulovat a ovládat nastavenou teplotu.

Funkce SuperFrost

Díky funkci SuperFrost můžete rychle zvýšit mrazicí výkon. Teplota tak zůstane konstantní, i když do ní vložíte nezmrazené potraviny. Funkce SuperFrost je navíc energeticky úsporná. Pokud funkci ručně nevypnete, automaticky se deaktivuje po 65 hodinách.

SoftSystem

Díky systému SoftSystem se dveře chladničky zavírají s měkkým tlumením a také bezpečně a příjemně snadno a tiše. Zároveň lahve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně stát - bez drnčení a kývání.

Zásobník na kostky ledu

Se zásobníkem na kostky ledu IceTower o hmotnosti 5,7 kg se chladnička postará o to, aby vám na večírku nikdy nedošly vychlazené nápoje. Naběračka a teleskopický zásobník umožňují pohodlný přístup ke kostkám ledu. Vedlejší přihrádka poskytuje úložný prostor pro hluboce zmrazené potraviny.

Režim úspory energie

Při aktivaci úsporného režimu EnergySaver se standardní teplota zvýší o dva stupně. Vaše mraznička Liebherr bude spotřebovávat méně energie. Vaše potraviny však zůstanou optimálně čerstvé.

Zámek displeje

Zámek displeje spolehlivě zabrání nechtěné změně nastavení vaší mrazničky. Můžete jej samozřejmě také jednoduše deaktivovat.

Vyměnitelné těsnění dveří

Vyměnitelné těsnění dveří lze vyjmout v několika málo krocích a stejně snadno lze nové těsnění nasadit zpět. Tato část mrazničky tak ostane bezchybná a hygienicky čistá.

Možnost dodatečné montáže se SmartDeviceBoxem

Pokud chcete, aby se vaše chladnička stala součástí chytré domácnosti, stačí si zakoupit SmartDeviceBox. Nainstalujete jej v několika málo krocích a vaše mraznička bude moci díky Wi-Fi připojení využívat další funkce prostřednictvím aplikace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový čistý objem 213 L
Mrazící výkon 10 kg/24h
Počet zásuvek 8
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr SIFNei 5188

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi