Liebherr IRBe 5120


Vestavná jednodveřová chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 294 l, Objem mrazničky: 0 l, Roční spotřeba energie: 155,80 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Smart ovládání mobilem: Smart ready (předpřipravené), Šířka: 55,90 cm, Výška: 177 cm, Hloubka: 54,60 cm. Více info


Cena 42 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 430 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná jednodveřová lednice Liebherr Irbe 5120 má objem 294 litrů a filtr z aktivního uhlí FreshAir pro čistý vzduch. Zařazena do energetické třídy E. Vnitřní vybavení tvoří 6 polic, 4 dveřní police a 3 zásuvky BioFresh. Možnost ovládat chladničku přes mobilní telefon po dokoupení SmartDevice Boxu. Vnitřní LED osvětlení a dotykový displej pro nastavení optimální teploty. Disponuje funkcí CleaningMode, PartyMode, HolidayMode, SabbathMode a NightMode. Alarm při výpadku elektřiny a při pootevřených dveřích. Rozměry (V × Š × H): 177 × 55,9 × 54,6 cm. Hlučnost při chlazení jen 37 dB.

Liebherr IRBe 5120

Jednodveřová chladnička Liebherr IRBe 5120 o objemu až 294 litrů si najde místo i ve vaší domácnosti. Je vybavena 6 kvalitními policemi z bezpečnostního skla a 2 zásuvkami EasyFresh a DrySafe, pro uskladnění ovoce a zeleniny. Samozřejmostí je odkládací prostor pro láhve a vajíčka ve dveřích chladničky.

Filtr FreshAir

Aktivní uhlíkový filtr FreshAir je integrován ve ventilátoru, zbaví vzuch v chladničce nežádoucích pachů. Na potřebu jeho výměny vás upozorní světelný indikátor.

EasyFresh

O maximální čerstvost potravin se postará přihrádka EasyFresh. Poskytne maximální podmínky pro uskladnění ovoce, zeleniny a jiných potravin a zachová jim jejich čerstvost, chuť a živiny. Ve složce se zvýší vlhkost vzduchu a díky tomu zůstanou potraviny déle čerstvé.

DrySafe

Zásuvka DrySafe je ideální pro skladování i těch nejcitlivějších potravin, jako telecí steak nebo čerstvé mléko. V zásuvce je teplota blízko 0 °C a poskytne optimální podmínky pro potraviny a zachová jim ještě delší čerstvost.

Funkce SuperCool 

Funkce SuperCool pomáhá pohltit teplo z vnitřního prostoru chladničky, aby byly čerstvě vložené potraviny rychleji ochlazeny v chladničce. Návrat teploty na původně zvolenou je kontrolován podle množství nebo času, aby byla zajištěna úspora energie.

Vyměnitelné těsnění

Těsnění na dveřích obecně zajišťuje optimální hygienu a pomáhá tak bezpečně skladovat vaše potraviny. Je vyrobeno ve stejné barvě jako barva spotřebiče a jeho krytu, aby vše spolu dokonale ladilo. Je možné ho vyměnit v případě potřeby, instalace je jednouchá a následná údržba stejně.

Maximálně úsporná

Chladnička disponuje funkcí EnergySaver, kde při její aktivaci se zvýší teplota v chladničce o 2 stupně. Díky tomu se spotřebuje méně elektrické energie, ale uskladněné potraviny zůstanou stále optimálně čerstvé. Ve výbavě chladničky nechybí ani HolidayMode, který ponechá mrazničku v provozu a v chladničce reguluje teplotu na 15 °C.

Ovládání na dálku

Zařízení označené SmartDevice lze rozšířit prostřednictvím příslušenství a připojit do sítě SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a jejich ovládání na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. SmartDeviceBox je k dispozici jako příslušenství, které je třeba zakoupit zvlášť. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 294 L
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr IRBe 5120

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi