LIEBHERR GTP 4656, truhlicový mrazák

30 990 Kč ? Ušetříte 16 % 25 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 259,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Truhlicový mrazák Liebherr GTP 4656 s čistým obsahem mrazicí části 431 l patří do energetické třídy účinnosti A+++. Má hmotnost 83,2 kg a za 24 hodin je schopen zmrazit až 40 kg potravin. Obsahuje jeden chladící okruh. V mrazící části má 6 zásuvek a osvětlení mrazáku je stropní. V mrazící části je zabudován statický systém chlazení a jeho ovládání usnadňuje systém MagicEye s digitálním ukazatelem teploty. Celková hlučnost je 38 dB. Délka přívodního kabelu je 240 cm. Při případné poruše je skladovací doba zajištěna na 74 h. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 16 %

Popis produktu

Systém StopFrost

Truhlicový mrazák Liebherr GTP 4656 nabízí velké množství mrazícího prostoru pro vaše potraviny. Celkový mrazicí prostor tvoří až 431 a patří do energetické třídy účinnosti A+++ s roční spotřebou energie 175 kW/ha příkonem 0,9 A. Je vyroben v elegantním bílém Swing designu a obsahuje speciální systém StopFrost, který odstraňuje přebytečnou vlhkost z mrazicího prostoru a tím zabraňuje nežádoucímu namrzání stěn a potravin. Systém zajišťuje při opakovaném otevření mrazáku eliminaci vznikajícího podtlaku, který umožní znovuotevření bez námahy. Tento skvělý systém šetří váš čas, protože není nutné mrazák často odmrazovat. Pracuje pomocí jednoho chladicího okruhu a jednoho kompresoru. Při případné poruše nebo výpadku elektrického proudu je skladovací systém zabezpečený a vaše potraviny udrží v mraženém stavu až 47 hodin.

Osvětlení

Truhlicový mrazák Liebherr GTP 4656 má zabudované LED osvětlení, které je umístěno na stropě dveří. Při nedostatečném zavření dveří je spotřebič vybaven akustickou signalizací, která vás ihned upozorní na nedostatečné uzavření dveří. Také obsahuje kontrolku pro signalizaci poruchy, která je ve vizuální i akustické formě. Obsahuje také dětskou pojistku.

Přehledné uložení potravin

Pro snadnější orientaci zmrazených potravin spotřebič obsahuje 6 košů, které jsou samozřejmě jeho součástí, s možností přidání maximálně do 10-ti košů. Celkem je možné do mrazáku vložit 16 košů na zpřehlednění uložených potravin. Dále je součástí příslušenství truhlicového mrazáku také zmrazovací podnos, umístěný jako dělící stěna.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 164,4 cm
 • Výška 91,7 cm
 • Hloubka 80,7 cm
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Celkový čistý objem 431 L
 • Klimatická třída T
 • Mrazící výkon 40 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 444 L
 • Počet košů 6

Další vlastnosti

Značka: Liebherr

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 164,4 cm
Výška: 91,7 cm
Hloubka: 80,7 cm
Hmotnost: 99 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 175 kWh
Klimatická třída: T
Akumulační doba: 74 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 431 L
Celkový hrubý objem: 444 L
Typ ovládání: elektronické
Počet košů: 6

Mraznička

Mrazící výkon: 40 kg/24h

Funkce

Alarm: Ano

Všechny parametry

Recenze LIEBHERR GTP 4656, truhlicový mrazák

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LIEBHERR GTP 4656, truhlicový mrazák