Liebherr GT 6122

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu, ale je možné se domluvit na nákupu s prodavačem přímo v prodejně

Truhlicovou mrazničku Liebherr GT 6122 využijete pro zmrazení čerstvých potravin a jejich dlouhodobé skladování. Disponuje funkcemi jako například VarioSpace, což umožňuje uložit i velké kusy potravin podle toho, jak vám to vyhovuje. Mraznička je vybavena systémem StopFrost, který kumuluje námrazu ve speciálním kolektoru.Ve výbavě jsou standardně 3 koše. Mrazák poskytuje štědrý vnitřní prostor a tedy čistý obsah mrazicí část je 572 l. Ukazatel teploty chladící části je vnější analogový. Povrchová úprava mrazničky je v bílé barvě. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

LIEBHERR GTP 4656, truhlicový mrazák

LIEBHERR GTP 4656, truhlicový mrazák

Truhlicový mrazák Liebherr GTP 4656 s čistým obsahem mrazicí části 431 l patří do energetické třídy účinnosti A+++. Má hmotnost 83,2 kg a za 24 hodin je schopen zmrazit až 40 kg potravin. Obsahuje…

 • Šířka: 164,4 cm
 • Výška: 91,7 cm
 • Hloubka: 80,7 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vnitřní část

Truhlicová mraznička Liebherr GT 6122 nabízí čistý obsah s velikostí 572 litrů. Díky její dostatečně velkému vnitřnímu prostoru můžete do ní uložit dostatek vašich potravin. Její vnitřní část je vybavena devíti zásuvkami třemi standardními koši, které jsou přizpůsobeny pro pohodlné odkládání vašich potravin. praktický systém VarioSpace nabízí extra úložný prostor, do kterého můžete pohodlně uložit i velkého krocana. Díky systému VarioSpace mohou být zásuvky v mrazicím prostoru pohodlně vybírány.

Vnitřní část - LIEBHERR GT 6122

Vlastnosti

Truhlicová mraznička umožňuje praktické a pohodlné uskladnění vašich potravin a je vhodná na uskladnění větších kusů masa a velkého množství potravin. systém chlazení v mrazicí části je statický a odmrazování truhlicové mrazničky s realizuje ručně. V mrazničce je jeden chladicí okruh a díky svému úspornému chodu je truhlicová mraznička zařazována do energetické třídy A +. Mrazák má příjemný tichý chod s hlučností pouze 38 dB. Její povrchové provedení je v příjemné bílé barvě a její ovládání je velmi jednoduché. K dispozici je také venkovní analogový ukazatel teploty a ovládání MagicEye. Pro její pohodlné otevírání je přizpůsobena praktická rukojeť.

Systém StopFrost

Systém StopFrost v truhlicové mrazničce zaručuje, že se v ní vytváří méně námrazy a to díky tomu, že vstupující vzdušná vlhkost je rychle zachycena a transportována ven. Díky tomuto vynikajícímu systému je truhlicovou mrazničku nutné odmrazovat mnohem méně. Když při otevřených dvířkách mrazničky vnikne do jejího nitra teplý venkovní vzduch, díky systému StopFrost se po jejím uzavření nevytváří žádný podtlak a tak může být mrazící truhlice znovu otevřena bez jakékoliv námahy.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  165,3 cm Šířka
 • Výška
  91,5 cm Výška
 • Hloubka
  80,9 cm Hloubka
 • Třída energ.účinnosti
  A + Třída energ.účinnosti
 • Celkový čistý objem
  572 L Celkový čistý objem
 • Klimatická třída
  SN-ST Klimatická třída
 • Mrazící výkon
  26 kg/24h Mrazící výkon
 • Celkový hrubý objem
  605 L Celkový hrubý objem
 • Počet košů
  3 Počet košů

Další vlastnosti

Značka: Liebherr

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 165,3 cm
Výška: 91,5 cm
Hloubka: 80,9 cm
Hmotnost: 68 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 412 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 59 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 572 L
Celkový hrubý objem: 605 L
Typ ovládání: mechanické
Počet košů: 3

Mraznička

Mrazící výkon: 26 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: GT6122

Všechny parametry

Recenze Liebherr GT 6122

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se