Liebherr CT 2531

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Liebherr CTPesf 3316

Liebherr CTPesf 3316

25 990 Kč

K odeslání 1 ks

Kombinovaná chladnička Liebherr CTPesf 3316 ve stříbrné barvě je zařazena v energetické třídě A ++. Mrazící část této dvoudveřové chladničky se nachází v horní části a její objem 76 l. Uvnitř se…

 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 176,1 cm
 • Hloubka: 63 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Kombinovaná chladnička s mrazákem nahoře

Nízkoenergetická kombinovaná chladnička Liebherr CT 2531 vám dokonale zamrazí nebo zchladí vaše potraviny a udrží jejich čerstvé a kvalitní. Chladnička patří do energetické třídy A ++, což znamená, že šetří vaše náklady za elektrickou energii nakolik je její chod úsporný. Kombinovaná chladnička má velikost chladicí části 189 litrů a velikost mrazící části 49 litrů. Hlučnost chladničky je 39 dB, takže její provoz je velmi tichý. Její odolnost při výpadku elektrického proudu je až 22 hodin a tak se nemusíte obávat zkažení vašich potravin. Dvířka chladničky mají standardně pravé otvírání, které je možné podle potřeby jednoduše změnit.

SmartFrost

Technologie SmartFrost výrazně snižuje tvorbu námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na uložených potravinách. Minimalizuje se tím potřeba odmrazování. Výparník ve spirálách je ovinut ve vnitřním prostoru mrazničky a tak umožňuje rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie. Vnitřní stěny jsou obzvlášť hladké a tak snadno čistitelné. Vyjímatelné skleněné mezipodlážky a průhledné šuplíky umožňují variabilní uspořádání vnitřního prostoru. Tak je možné celý vnitřní prostor použít jako VarioSpace i pro extra velké mražené produkty.

Chladicí zóna a mrazicí

Chladící část kombinované chladničky disponuje vnitřním objemem 189 l. Chladnička disponuje 3 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou 2 výškově nastavitelné, 3 dveřními plastovými poličkami (1 využitelná pro láhve a konzervy) a držákem na vajíčka. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena praktickou průhlednou plastovou zásuvkou. Vnitřní prostor je zprůhledněn prostřednictvím LED osvětlení, které zajišťuje optimální přehled.

Mrazicí zóna

Horní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 49 l. Vybavená je skleněnou policí. Její mrazicí kapacita je 4 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 22 hodin. Variabilní řešení prostoru VarioSpace umožňuje jednoduše vybrat vnitřní vybavení mrazicího prostoru a vytvořit tak flexibilně prostor podle potřeby i pro objemnější kusy potravin.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  Šířka 55 cm
 • Výška
  Výška 140,1 cm
 • Hloubka
  Hloubka 63 cm

Další vlastnosti

Značka: Liebherr
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55 cm
Výška: 140,1 cm
Hloubka: 63 cm
Hmotnost: 49 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 187 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 22 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: nahoře
Čistá kapacita mrazničky: 44 L
Mrazící výkon: 4 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 233 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 189 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 991731751

Všechny parametry

Recenze Liebherr CT 2531

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Liebherr CT 2531