Liebherr CBNsdc 5733


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 258 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 180 kWh, Maximální hlučnost: 33 dB, Smart ovládání mobilem: Smart ready (předpřipravené), Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,7 cm, Výška: 201,5 cm. Více info


Cena 28 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 290 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Liebherr CBNsdc 5733 v nerezovém provedení má celkový objem 361 litrů s technologií NoFrost a oddělenými okruhy DuoCooling. Chladicí část má 258 litrů a spodní mrazák 103 litrů. Mrazicí kapacita je 10 kg/24 h a doba skladování v případě poruchy je 20 h. Vnitřní prostor je osvětlen LED osvětlením. Maximální dosažená hladina hluku činí 33 dB.

NoFrost

Funkce NoFrost chrání mrazicí prostor před nežádoucí tvorbou námrazy, která spotřebovává mnoho energie a někdy je i drahá. NoFrost znamená, že vnitřní prostor i uložené potraviny zůstanou vždy bez námrazy . S funkcí NoFrost již není nutné klasické ruční odmrazování.

Stropní LED osvětlení

Stropní LED osvětlení osvětluje vnitřní prostor shora - pro dobrý přehled o potravinách. Extra osvětlení: LED světla jsou umístěna před skleněnými policemi, takže i v plné chladničce dobře uvidíte.

Dotykový displej

Díky dotykovému displeji je ovládání chladničky Liebherr opravdu jednoduché a intuitivní. Všechny funkce jsou na displeji přehledně uspořádány. Můžete například snadno zvolit funkce nebo zjistit aktuální teplotu chladničky lehkým dotykem prstu. 2,4palcový dotykový displej Touch & Swipe je umístěn přímo před dveřmi. Můžete tak kdykoli zkontrolovat stav spotřebiče a změnit nastavení. Dotykový displej Touch & Swipe je zabudován naplocho do dveří. Díky vysoce kvalitním materiálům, jako je černý lesklý povrch, se stane dokonalou vizuální součástí vašeho spotřebiče Liebherr.

BioFresh

V "BioFresh s přihrádkou na ovoce a zeleninu" se teplota blíží 0 °C. V kombinaci s vlhkostí, která uvnitř nepřetržitě panuje díky hermetickému uzavření, vydrží nebalené ovoce a zelenina podstatně delší dobu.

DrySafe

Systém "DrySafe" udržuje teplotu blízkou 0 °C - ideální skladovací podmínky i pro ty nejchoulostivější potraviny. A to nejlepší na závěr, vše je již dokonale nastaveno pro okamžité použití - pro delší čerstvost.

DuoCooling

Nastavení teploty je přesné a vzájemně nezávislé v chladicí i mrazicí části kombinované chladničky. Díky technologii DuoCooling se dvěma nezávisle nastavitelnými okruhy nedochází k cirkulaci vzduchu mezi chladničkou a mrazničkou. To zabraňuje přenosu pachů, nadměrnému kolísání teplot v úložných prostorech, vysychání uložených potravin v chladničce a také šetří energii.

Dálkové ovládání

Zařízení s označením SmartDeviceBox lze rozšířit o příslušenství a připojit k síti SmarDeviceBox, čímž získáte přístup k dalším službám a budete je moci ovládat na dálku prostřednictvím svého mobilního zařízení. SmartDeviceBox lze nainstalovat v několika málo krocích a již dnes vám otevře dveře do celého světa digitálních možností.

PowerCooling

Výkonný a přitom tichý ventilátor účinně rozvádí chladný vzduch po celém chladicím prostoru.

VarioSpace

Chcete bezpečně uskladnit několikapatrový dort až do letní party? S funkcí VarioSpace můžete jednoduše vyjmout jednotlivé mrazicí oddíly a skleněná dvojitá dna (pouze u spotřebičů řady Peak) pod nimi - a řekněme si to na rovinu: hned je tu extra vysoký úložný prostor.

Koncept podstavce

Díky naší technologii BluPerformance se jedná o všestranný spotřebič: nabízí extra velký objem a chladicí výkon - ale spotřebovává pozoruhodně málo energie. Neuslyšíte téměř nic. Protože spotřebič Liebherr je navzdory svému výkonu mimořádně tichý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.7 cm
Výška 201.5 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Liebherr CBNsdc 5733

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi