LG RC91V9AV2QR


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 9 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej, Smart ovládání mobilem, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení, Maximální hloubka: 74 cm. Více info


Cena 21 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 215 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Kondenzační sušička prádla LG RC91V9AV2QR s tepelným čerpadlem Dual Inverter Heat Pump je chytrý spotřebič, který můžete ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Kapacita bubnu je 9 kg prádla a řadí se do energetické třídy A+++. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, prostřednictvím otočného voliče a LED dotykového displeje. Disponuje automatickým čištěním kondenzátoru, dvojitým filtrem, technologií EcoHybrid a senzorem sušení, který detekuje prádlo a nastaví čas sušení. Nabízí až 14 programů sušení a 12 přídavných možností. Hlučnost sušičky je 62 dB. Rozměry (v × š × h): 85 × 60 × 69 cm.

 

 

 

Praktický spotřebič

Kondenzační chytrá sušička LG RC91V9AV2QR je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a o krátký čas je máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu si budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden cyklus můžete vysušit až 9 kg prádla.

  • 14 programů: Pro alergiky, Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika, Pokrývky, Ručníky, Rychlý 30, Sportovní oblečení, Vlna, Jemné prádlo, Sušení na sušáku, Studený vzduch, Teplý vzduch, Načíst program (přes Wi-Fi), Další programy k stažení přes Wi -Fi

  • 12 přídavných možností: Oblíbený, Nemačkavý, Světlo bubnu, Běžná rychlost otáčení bubnu (Více času), Rychlé otáčení bubnu (Méně času), Zvuková signalizace on/off, Wi-Fi: Dálkový start, Stažení programů + Smart Diagnosis, Dětská pojistka, EcoHybrid: Energie/Čas, 3 možnosti sušení: Žehlení, Skříň, Extra

Duální invertorové tepelné čerpadlo

Sušička využívá nejnovější technologii sušení - duální invertorové tepelné čerpadlo. To zvyšuje rozsah frekvence oběhu chladiva od velmi vysoké až po nízkou bez nutnosti vypnutí, čímž šetří spotřebu energie a čas. Sušička má proto nejvyšší energetickou třídu A+++ *. Navíc na hlavní zařízení - kompresor LG poskytuje až 10letou záruku. Ta se vztahuje i na srdce přístroje - motor. *V rozsahu A+++ až D podle standardů IEC, program Bavlna, režim Energie.

Ušetřete energii a čas se sušičkou LG Eco Hybrid

Sušička disponuje technologií Eco Hybrid™, která umožňuje výběr mezi režimem šetřicím čas nebo režimem šetřicím spotřebu energie. Vy si tak vyberete, zda chcete ušetřit 21 % energie nebo 24 % času. *Pokud šetří energii, suší prádlo při nižších teplotách s vysokou úsporou energie, a tím je velmi šetrná k vašemu prádlu. *Testováno společností Interek, hmotnost 8 kg. Podle standardů IEC, program Bavlna, rozdíl mezi režimy Čas a Energie.

Kondenzátor s automatickým čištěním

Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. 3 trysky důkladně propláchnou kondenzátor až 3× během jednoho cyklu sušení díky silnému proudu vody.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí i o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro citlivé lidi a díky funkci proti zmačkání zaručí až 30× méně záhybů použitím páry.

Jemná péče při nízké teplotě

Sušička napomáhá vyhlazovat záhyby a eliminovat pomačkání. Duální invertorové tepelné čerpadlo umožňuje sušení při nižších teplotách, přičemž vyhladí záhyby a snižuje pomačkání vašeho prádla.

Optimalizace výkonu

Detekuje vlhkost prádla a automaticky nastaví teplotu a čas sušení. Takto šetří vaše oblečení před nadměrným poškozením. Senzory: 2 - teplotní, 1 - vlhkosti, 1 - otevřených dveří, 1 - výšky vodní hladiny, 1 - senzor zanesení filtru.

Smart ThinQ™ + Wi-Fi připojení

Sušička LG disponuje umělou inteligencí LG Smart ThinQ ™. Zařízení můžete pomocí svého chytrého telefonu ovládat i na dálku a sledovat spotřebu energie. Připojení sušičky na Wi-Fi vám umožní stažení dodatečných programů a v případě problémů vám sušička sama řekne, co jí je. Je jednoduše inteligentní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 69 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 9 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 74 cm

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze LG RC91V9AV2QR

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Atanas

22. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Samočistící kondenzátor
  • Úspora energie a času
  • Kvalitní zpracování

Tento produkt doporučuji. Prádlo nebývá sražené a nemusím už ani žehlit prádlo. Sušička opravdu velmi kvalitní a jsem z ní nadšený.


Radek

17. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Vse podle ocekavani.


Kateřina

5. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Ticha,nizka spotreba.