LG OLED77B33 (2023)


Televizor, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 195 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 51 290 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 56 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 513 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart OLED televizor LG OLED77B33LA s úhlopříčkou 77" (195 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a procesorem α7 šesté generace s podporou umělé inteligence přináší do vaší domácnosti autentické a bohaté barvy s hlubokou černou a výrazným kontrastem.

Dokonalost na obrazovce

Procesor α7 šesté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K

Vstupte do světa α reality. Projděte branou do nových vesmírů a mějte pocit, že jste skutečně tam. Staňte se hlavním hrdinou obklopeni výjimečným vylepšením obrazu a zvuku díky procesoru α7 šesté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K. (*Realita α znamená realistickou kvalitu obrazu a zvuku díky procesoru α7 šesté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K od společnosti LG).

 • AI Super Upscaling - Systém zpracování AI využívá technologie AI Noise Reduction a AI Super Resolution ke klasifikaci obrazu a odstranění šumu na základě jeho kategorie. Algoritmy hlubokého učení pak zdokonalují obličeje a objekty tak, aby vypadaly čistěji, expresivněji a vícerozměrněji, aniž by působily uměle.

 • OLED Dynamic Tone Mapping - Technologie OLED Dynamic Tone Mapping vylepšuje obsah obrazu použitím optimální křivky odstínu. Výsledkem je přirozenější formát HDR, kontrast a detaily.

 • AI Sound Pro - Technologie AI Sound Pro virtuálně míchá zvuk a vytváří efekt prostorových reproduktorů 5.1.2 s vylepšenou čistotou a vyvážeností.

Štíhlý design

Inspirujte svůj interiér ultratenkým modelem OLED, který dodá vašemu prostoru minimalistický šarm. (*Stojan Gallery podporuje modely 65B3 a 55B3. **Stojan Gallery se prodává samostatně.)

OLED se samosvíticími pixely

Pixely dosahují svého nejjasnějšího a nejlepšího potenciálu, když jsou samočinné a svítí bez monotónní záře podsvícení.

 • Nekonečný kontrast - Díky hluboké a tmavé černé, které lze dosáhnout pouze díky samosvíticím pixelům, odhaluje výrazný kontrast detaily, které obvykle zůstávají očím skryty, zatímco obraz je ostrý a má vysoké rozlišení.

 • 100% věrnost barev a 100% barevný rozsah - Díky 100% věrnosti a rozsahu barev se barvy zobrazují přesně jako původní barvy - se sytými odstíny ve světlém i tmavém prostředí.

WebOS 23 New Home

Ať už jde o váš oblíbený obsah nebo preferovaný způsob zobrazení, webOS 23 New Home je centrum, které se vám přizpůsobí.

 • Můj profil - Získejte personalizovaná doporučení filmů, přehled příštího zápasu vašeho týmu a vlastní oznámení, to vše na jednom místě určeném pro vás.

 • Vyhrazená karta - Vytvořte si vyhrazené karty svých oblíbených aplikací a služeb. Uspořádejte si je podle svých představ, vyměňujte je a rychle přejděte ke svému obsahu.

 • Průvodce umělou inteligencí obrázků - Vyberte si své oblíbené obrázky a průvodce umělou inteligencí obrázků na základě analýzy 85 milionů případů z 27 kategorií upraví ideální ostrost, kontrast a jasnost a intenzitu barev.

 • AI Concierge - Získejte doporučení nového obsahu ke sledování na základě historie vašeho hlasového vyhledávání.

(*Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.)

Obraz a zvuk ožívají

 • Pohlcující kino - Výjimečně živý obraz díky technologii Dolby Vision a pohlcující prostorový zvuk díky technologii Dolby Atmos oživují scény.

 • Skutečně věrný obraz - Při zpracování obrazu se může ztratit původní kouzlo filmu. Režim Filmmaker Mode zachovává režisérský střih, takže si filmy můžete vychutnat autentičtěji.

 • Nekonečné knihovny zábavy - Nalaďte si všechny své oblíbené streamovací služby, jako je Netflix, Prime Video a Apple TV+, přímo na televizoru.

(*Dostupnost obsahu a aplikací se může lišit v závislosti na zemi nebo regionu. **Pro služby OTT je nutné samostatné předplatné.)

Špičkové hry

V každé hře se budete cítit jako vítězové. Úžasně rychlá doba odezvy 0,1 ms, kompatibilita s NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium a podpora VRR společně vytvářejí ostrý a plynulý obraz, který nemá konkurenci, zatímco uživatelské prostředí zaměřené na hráče a snadné streamování her vám umožní ponořit se do hry a hrát podle libosti. (*Doba odezvy testována a certifikována společností Intertek. **VRR je certifikovaná specifikace HDMI 2.1.)

 • Herní panel a optimalizace - Optimalizace her vám umožní používat optimální nastavení pro váš herní žánr a herní prostředí. Prozkoumejte kartu Zvuk pro zesílení akce nebo kartu Hry, abyste se ujistili, že je vše správně nastaveno a nakonfigurováno. Hru nemusíte ani pozastavovat. Stačí přejít do nabídky přes herní panel zobrazený u právě hrané hry.

 • Hry v cloudu - Získejte přístup ke službě GeForce NOW přímo prostřednictvím televizoru a objevte knihovnu s obrovským množstvím her, ze kterých si můžete vybírat. (*Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.)

Sportovní senzace

Sport je v centru pozornosti. Díky přizpůsobeným sportovním upozorněním neztratíte přehled o svém oblíbeném týmu a získáte přímý přístup k rozpisům zápasů na domovské obrazovce. LG OLED přináší věrné zobrazení jako na stadionu. Obrovský displej a křišťálově čisté rozlišení díky procesoru α7 šesté generace s podporou umělé inteligence a rozlišení 4K jsou ideální pro sledování dvou zápasů současně v režimu Multi View.

Udržitelnost

Modely LG OLED jsou šetrné k planetě od výroby až po likvidaci, ať už díky ekologickému designu výrobku, menšímu množství obalů, úspornému využívání energie nebo systému využití odpadu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 77 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG OLED77B33 (2023)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi