LG GSLV71PZTD


Americká chladnička, Energetická třída D, Čistá kapacita chladničky: 416 l, Čistá kapacita mrazničky: 219 l, Roční spotřeba energie: 280 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91,3 cm, Výška: 179 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Americká chladnička LG GSLV71PZTD je moderní spotřebič s výjimečnými schopnostmi. S energetickou třídou D a roční spotřebou energie 280 kWh vám pomůže efektivně šetřit. S kapacitou chladničky 416 litrů a mrazničky 219 litrů vám nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin. Hlučnost chladničky je pouhých 35 dB, což zaručuje tichou atmosféru ve vaší kuchyni. S inteligentním mobilním ovládáním získáte ještě větší pohodlí a kontrolu nad chladničkou LG GSLV71PZTD.

Chytrý spotřebič

Chytrá americká chladnička LG GSLV71PZTD poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 635 litrů se do ní vejde více, než byste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 416 litrů. Její vnitřní prostor tvoří 4 police, 2 zásuvky a 4 dveřní police. Mraznička, umístěná vlevo, má objem 219 litrů a disponuje 2 zásuvkami, 4 policemi a 2 dveřními policemi.

Záruka 10 let na lineární kompresor

Chladničky LG mají invertorový lineární kompresor, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a společnost LG na něj poskytuje až 10letou záruku*.

  • *10letá záruka na invertorový lineární kompresor (pouze na díly).
  • Údaj *udává, o kolik procent je spotřeba energie výrobku nižší než limit pro třídu energetické účinnosti podle platných předpisů EU.

Rovnoměrné chlazení po dobu 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ±0,5 °C a udržuje potraviny déle čerstvé.* Invertorový lineární kompresor LG udržuje v chladničce konstantní teplotu. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

Systém vícenásobného proudění vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje účinnou cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje kolísání teploty v chladničce a mrazničce. Díky systému Mulit Air Flow se nastavená vnitřní teplota rychle obnoví při každém otevření chladničky.

Úplně bez námrazy

Chytré chladničky LG s funkcí Total No Frost není třeba odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozvádí studený vzduch a potraviny zůstávají déle čerstvé kdekoli v chladničce. Udržení čerstvosti potravin je možné kdekoli v chladničce. Funkce No Frost vám také umožňuje snadný přístup k mraženým potravinám při zachování čistoty vnitřního prostoru.

Dávkovač nápojů a výrobník ledu

Dalším skvělým pomocníkem je integrovaný dávkovač nápojů . Dopřejte si tak ledové osvěžení, kdykoli budete chtít. Úzký výrobník ledu je umístěn ve dveřích.

LG ThinQ™

Milovníci technologií a aplikací mohou využít aplikaci LG ThinQ™ k ovládání chytré chladničky pomocí svého chytrého telefonu. Jednoduché propojení chytrého telefonu s chytrou chladničkou vám umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. Pokud nejste doma, můžete pomocí telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní mrazení a diagnostiku chladničky.

*Obrázek

DoorCooling+™

Větrací otvory, které jsou umístěny v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

Deodorizér

Jedná se o pohlcovač pachů, který zajišťuje, že vzduch v chladničce je vždy čerstvý. Můžete si tak být jisti, že vaše potraviny zůstanou v bezpečí za každé situace.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG GSLV71PZTD

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Zdeňka

12. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


Celková spokojenost.