LG GSLV71MCTE americká lednice


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 416 l, Čistá kapacita mrazničky: 219 l, Roční spotřeba energie: 350 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91,3 cm, Výška: 179 cm. Více info


Cena 30 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 310 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Inteligentní americká lednice LG GSLV71MCTE v černém provedení Matt Black v energetické třídě E má objem chladničky 416 l a mrazničky 219 l. Vybavena zásuvkou Fresh Zone, výrobníkem ledu, technologií LG Total No Frost, funkcí DoorCooling+, LinearCooling, Deodorizérem a LG ThinQ+Wi-Fi.

LG GSLV71MCTE

Inteligentní americká chladnička poskytne spoustu úložného místa pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 635 litrů se do ní vejde více, než jste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 416 litrů. Mraznička, umístěná vlevo, má objem 219 litrů a k dispozici máte 2 šuplíky, 3 police a 2 dveřové poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, Smart Learner, Linear Cooling či Door Cooling+™.

Deodorizér

Jedná se o pohlcovač zápachu, čímž je zajištěn ve vaší chladničce vždy svěží vzduch. Můžete mít tak jistotu, že vaše potraviny zůstanou v bezpečí za každé situace.

Čerstvé potraviny

Americká chladnička je vybavena technologií LinearCooling, která je zodpovědná za stálou a optimální teplotu. Zakoupená zelenina a ovoce si ponechá svůj vzhled a čerstvost až po dobu 7 dní.

Total No Frost

LG chladničky s funkcí Total No Frost (beznámrazové) není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota. 

Rovnoměrné chlazení

Funkce DoorCooling+™ se stará o rychlejší a rovnoměrnější chlazení uvnitř chladničky, aby vaše potraviny zůstaly stále čerstvé a nápoje vychlazené.

Nápojový automat a výrobník ledu

Dalším skvělým pomocníkem je integrovaný nápojový automat s interním zásobníkem. Dopřejte si tak ledové osvěžení kdykoli budete chtít. Ve dveřích je umístěn úzký výrobník ledu.

LG ThinQ™

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat LG ThinQ™ aplikaci a pomocí chytrého telefonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení chytrého telefonu s inteligentní chladničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě, že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní mrazení.

Invertorový lineární kompresor 

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32 % nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost a životnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG GSLV71MCTE americká lednice

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

17. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná