LG GSLV71MCTD


Americká chladnička, Energetická třída D, Čistá kapacita chladničky: 416 l, Čistá kapacita mrazničky: 219 l, Roční spotřeba energie: 280 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91.3 cm, Výška: 179 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička LG GSLV71MCTD v energetické třídě D nabízí čistý objem chladničky 416 l a mrazničky 219 l. Roční spotřeba energie je 280 kWh a maximální hlučnost 35 dB. Chladnička je vybavena chytrým ovládáním přes mobilní telefon. Mrazicí kapacita je 12 kg za den a akumulační doba 2 hodiny. Šířka chladničky je 91,3 cm a výška 179 cm.

Chytrý spotřebič

Chytrá americká chladnička LG GSLV71MCTD poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 635 litrů se do ní vejde více, než byste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 416 litrů.Její vnitřní prostor tvoří 4 police, 2 zásuvky a 4 dveřní police. Mraznička umístěná vlevo má objem 219 litrů a disponuje 2 zásuvkami, 4 policemi a 2 dveřními policemi.

Rovnoměrné chlazení po dobu 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 °C a udržuje potraviny déle čerstvé.* Invertorový lineární kombinovaný kompresor LG udržuje v chladničce konstantní teplotu. Konstantní teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

Ilustrace

DoorCooling+™

Větrací otvory, které jsou umístěny v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

Ilustrace

Inteligentní ovládání

  • Hlasové ovládání: Chladnička s umělou inteligencí umožňuje ovládat své funkce hlasem. Stačí říct "Zapněte expresní mrazení" a přijímač si příkaz vyslechne a postará se o vaše potraviny. Tato chladnička je ideálním pomocníkem pro každou domácnost, která si cení kvality a inovací.
  • Dálkové ovládání : Chladnička s aplikací LG ThinQ™ přináší revoluční způsob připojení a ovládání. S funkcí Express Freeze, která se aktivuje pouhým stisknutím tlačítka, nabízí novou úroveň pohodlí a efektivity.
  • Chytré upozornění: Spolehlivá a inteligentní chladnička vám nabízí možnost ovládat a sledovat její funkce prostřednictvím aplikace LG ThinQ™. Pokud zapomenete zavřít dveře, chladnička odešle upozornění přímo do vašeho telefonu.

Ilustrace:

Systém vícenásobného proudění vzduchu

Systém Extended Air Flow zajišťuje účinnou cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje kolísání teploty v chladničce a mrazničce. Díky systému Mulit Air Flow se nastavená vnitřní teplota rychle obnoví při každém otevření chladničky.

Dávkovač nápojů a výrobník ledu

Dalším skvělým pomocníkem je integrovaný dávkovač nápojů . Vychutnejte si ledové osvěžení, kdykoli budete chtít. Úzký výrobník ledu je umístěn ve dveřích.

Ilustrace

Total No Frost

Chytrou chladničku LG s funkcí Total No Frost nemusíte odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozvádí studený vzduch a potraviny kdekoli v chladničce zůstávají déle čerstvé. Udržení čerstvosti potravin je možné kdekoli v chladničce. Funkce No Frost vám také umožňuje snadný přístup k mraženým potravinám při zachování čistoty vnitřního prostoru.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 674 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG GSLV71MCTD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi