LG GML844PZKZ

Smart americká chladnička LG GML844PZKZ ve stříbrné barvě je ovladatelná i dálku prostřednictvím Wi-Fi. Ovládat je ji možné i pomocí vnějšího LED displeje. Chladící část nabízí skladovací prostor v objemu 285 l. Vnitřní výbavu tvoří 4 skleněné police (z toho 1 sklopná), LED osvětlení, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, držák na vajíčka a držák na víno. Mrazák je umístěna dole, její objem dosahuje 143 l. Potraviny je možné uložit do 2 výsuvných polic a 4 zásuvek. Inteligentní americkou chladničku LG GML844PZKZ je možné připojit i na přívod vody a využít tak plnohodnotně nápojový automat nebo výrobník ledu. Úzký výrobník ledu je umístěn ve dveřích, nabízí funkci drtiče ledu. Pohlcovač pachu Pure N Fresh zajistí svěží vzduch v chladničce. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

LG GSJ960PZVZ, Americká chladnička

LG GSJ960PZVZ, Americká chladnička

39 990 Kč

K odeslání 1 ks

Smart americká chladnička LG GSJ960PZVZ v barvě Platinum Silver je zařazena do energetické třídy A ++. Hlavní funkce lze ovládat pomocí aplikace SmartThinQ ™ ve vašem chytrém telefonu. Funkce Door in…

 • Šířka: 91,2 cm
 • Výška: 179 cm
 • Hloubka: 73,8 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Úzká americká chladnička

Chytrá americká chladnička LG GML844PZKZ se vejde i do menších výklenků. S rozměry 830 mm je možné ji umístit do prostoru výklenku se šířkou 850 mm. Pro ideální větrání je třeba po obou bočních stranách jen 10 mm prostoru. Tato americká chladnička dodá vaší kuchyni elegantní a hladký vzhled. Inteligentní americká chlanička LG GML844PZKZ je vynikající možností pro praktické uskladnění vašich potravin. Díky její užitnému objemu až 428 litrů do ní můžete uložit velké nákupy a dostatek jídla. Disponuje mnoha vynikajícími vlastnostmi a systémy, které se starají o správné podmínky při uskladňování vašich potravin. Americká chladnička má k dispozici také nápojový automat s výrobníkem ledu s funkcí dvriča ve dveřích, s připojením na vodu. Chladící část v užitkovém objemu 285 litrů nabízí 4 skleněné police, LED osvětlení, 2 zásuvky pro ovoce a zeleninu a dveřní poličky. Mrazící část v objemu 143 l nabízí skladovací prostor se 4 zásuvkami a 2 plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 6,5 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 10 hodin. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Door Cooling, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresní mrazení, dětský zámek a také alarm otevřených dveří.

Ovládejte chladničku na dálku

Pomocí kompatibilního smartphonu a aplikace LG SmartThinQ ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu. *

* Aplikace LG SmartThinQ ™ je kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android 4.1.2 (JellyBean) nebo novějším, případně s iOS 8 nebo novějším. Potřebné je připojení na internet přes telefon nebo přes Wi-Fi.
* Zobrazený výrobek se může lišit od skutečného výrobku.

Chlazení NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu přes několik otvorů. Díky tomu je se chladicí prostor ochlazuje rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi No Frost je proudění chladného vzduchu lépe až o 76 %.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 ° C a udržuje čerstvost potravin delší dobu. Invertorový lineární komopresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy Door Cooling nacházející se v přední části chladničky zchladí potraviny ve dveřích až o 32% rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

Svěží vduchu v chladničce

Pure N Fresh je jedinečný čisticí systém, čímž je zajištěn ve vaší lednici vždy svěží vzduch. Můžete mít tak jistotu, že vaše potraviny zůstanou v bezpečí za každé situace. Vzduch prochází přes uhlíkový filtr, který zachytí pachy a vrací se přes tři různé úrovně do chladničky.

Invertorový lineární kompresor s 10-letou zárukou

Americké chladničky LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG něj poskytuje až 10-letou * záruku.

* 10-letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část).
* Číselný údaj ukazuje o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 83,5 cm
 • Výška 178,7 cm
 • Hloubka 73,4 cm
 • Maximální hlučnost 40 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 428 L
 • Čistá kapacita chladničky 285 L
 • Čistá kapacita mrazničky 143 L
 • Roční spotřeba energie 300 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 570 L
 • Zásobník vody Ne
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1
 • Teplotní alarm Ano
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 83,5 cm
Výška: 178,7 cm
Hloubka: 73,4 cm

Obsah balení

Obsah balení: Filtr

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 300 kWh
Klimatická třída: N-T
Mrazící výkon: 6,5 kg/24h

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 428 L
Celkový hrubý objem: 570 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 285 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 143 L
Počet zásuvek v mrazničce: 4

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GML844PZKZ.APZQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GML844PZKZ

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GML844PZKZ