LG GML844PZKZ


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 286 l, Čistá kapacita mrazničky: 220 l, Roční spotřeba energie: 314 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 83,5 cm, Výška: 178,7 cm. Více info


Cena 34 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 350 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart americká chladnička LG GML844PZKZ ve stříbrné barvě je ovladatelná i na dálku prostřednictvím Wi-Fi. Ovládat ji, je možné i pomocí vnějšího LED displeje. Chladicí část nabízí skladovací prostor v objemu 286 l. Vnitřní výbavu tvoří 4 skleněné police (z toho 1 sklopná), LED osvětlení, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu, držák na vajíčka a držák na víno. Mrazicí prostor je dole, jeho objem dosahuje 220 l. Potraviny je možné uložit do 2 výsuvných polic a 4 zásuvek. Inteligentní americkou chladničku LG GML844PZKZ je možné připojit i na přívod vody a využít tak plnohodnotně nápojový automat nebo výrobník ledu. Úzký výrobník ledu je umístěn ve dveřích, nabízí funkci drtiče ledu. Pohlcovač pachu Pure N Fresh zajistí svěží vzduch v chladničce.

Úzká americká chladnička

Chytrá americká chladnička LG GML844PZKZ se vejde i do menších výklenků. S rozměry 830 mm je možné ji umístit do prostoru výklenku se šířkou 850 mm. Pro ideální větrání je třeba po obou bočních stranách jen 10 mm prostoru. Tato americká chladnička dodá vaší kuchyni elegantní a hladký vzhled. Inteligentní americká chlanička LG GML844PZKZ je vynikající možností pro praktické uskladnění vašich potravin. Díky jejímu užitnému objemu, až 428 litrů, do ní můžete uložit velké nákupy a dostatek jídla. Disponuje mnoha vynikajícími vlastnostmi a systémy, které se starají o správné podmínky při uskladňování vašich potravin. Americká chladnička má k dispozici také nápojový automat s výrobníkem ledu, s funkcí drtiče ve dveřích, s připojením na vodu. Chladicí část v užitkovém objemu 286 litrů nabízí 4 skleněné police, LED osvětlení, 2 zásuvky pro ovoce a zeleninu a dveřní poličky. Mrazicí část, v objemu 220 l, nabízí skladovací prostor se 4 zásuvkami a 2 plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 6,5 kg/24 hod. a akumulační dobu v případě výpadku proudu 10 hodin. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Door Cooling, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresní mrazení, dětský zámek a také alarm otevřených dveří.

Ovládejte chladničku na dálku

Pomocí kompatibilního smartphonu a aplikace LG SmartThinQ ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu. *

* Aplikace LG SmartThinQ ™ je kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android 4.1.2 (JellyBean) nebo novějším, případně s iOS 8 nebo novějším. Potřebné je připojení na internet přes telefon nebo přes Wi-Fi.
* Zobrazený výrobek se může lišit od skutečného výrobku.

Chlazení NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu přes několik otvorů. Díky tomu se chladicí prostor ochlazuje rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi No Frost je proudění chladného vzduchu lepší až o 76 %.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 ° C a udržuje čerstvost potravin po delší dobu. Invertorový lineární komopresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy Door Cooling nacházející se v přední části chladničky, zchladí potraviny ve dveřích až o 32% rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

Svěžest vzduchu v chladničce

Pure N Fresh je jedinečný čisticí systém, který zajišťuje ve vaší lednici vždy svěží vzduch. Díky tomu máte jistotu, že vaše potraviny zůstanou v bezpečí za každé situace. Vzduch prochází přes uhlíkový filtr, který zachytí pachy a vrací se přes tři různé úrovně do chladničky.

Invertorový lineární kompresor s 10-letou zárukou

Americké chladničky LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG na něj poskytuje až 10-letou * záruku.

* 10-letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část).
* Číselný údaj ukazuje o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 83.5 cm
Výška 178.7 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 428 L
Čistá kapacita chladničky 286 L
Čistá kapacita mrazničky 220 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG GML844PZKZ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi