LG FSR7A94WS


Parní pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 45 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 62 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Parní pračka LG FSR7A94WS s předním plněním v bílém provedení s černými dvířky se stříbrným lemem vypere 9 kg prádla. Nabízí 14 programů a 12 přídavných funkcí. Je vybavena invertorovým motorem Direct Drive, systémem AI DD™ + AI Wash, TurboWash™360°, parní funkcí Steam+™. Nabízí Wi-Fi připojení a různé chytré funkce.

Parní pračka

Chytrá parní pračka LG FSR7A94WS v bílém provedení s černými skleněnými dvířky je užitečný spotřebič, který eliminuje řadu alergenů v prádle a minimalizuje pomačkání díky vylepšené technologii Steam+™ pro vysokou účinnost praní. Zepředu plněná parní pračka s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1 400 ot/min a je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 9 kg prádla.

Programy a funkce

  • Programy: AI Wash, Bavlna, ECO 40-60, TurboWash 39, Smíšené prádlo, Syntetika, Jemné prádlo, Ruční praní/vlna, Sportovní oblečení, Quick 14, Přikrývky, Čištění bubnu, Náplň programu (výchozí nastavení Odstřeďování máchání).
  • Parní program: Pro alergiky
  • Další programy ke stažení přes Wi-Fi (chytrý telefon se systémem Android, aplikace LG ThinQ).
  • Funkce: Předpírka, Parní praní, Odložený start (3-19 hodin), Dětský zámek, Pouze odstřeďování, Zvukové zapnutí/vypnutí, Wi-Fi (stahování programů, dálkový start + inteligentní diagnostika), Možnosti praní: Intenzivní, Normální, Turbo praní, Možnosti máchání: Normální, Máchání+.

Motor Direct Drive™

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Inverter Direct Drive™. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo ke středu bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkým přínosem pro celkový výkon pračky. Díky této pokročilé technologii je možné maximálně využít všechny funkce tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvořit šest různých pohybů bubnu a zefektivnit tak celý proces praní.

Účinné, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere technologie Intello DD™ nejvhodnější kombinaci pohybů pro šetrné a zároveň dokonalé vyprání vašeho prádla. Technologie zjistí hmotnost a navíc i měkkost tkaniny a poté sama zvolí ideální nastavení praní.

*Testováno společností Intertek v březnu 2019, cyklus Bavlna s 2 kg prádla. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu oblečení a prostředí.

Co je AI DD

Kromě hmotnosti rozpozná technologie AI DD také jemnost tkanin a zvolí pro ně optimální nastavení pracího pohybu.

Rychlejší praní a více času pro vás

Díky technologii TurboWash™ 360˚ můžete své oblečení dokonale vyprat za pouhých 39 minut. Využívá 3D trysky, které sprchují vaše prádlo ve 4 směrech. Ty jsou v bubnu umístěny tak, aby proud vody pokryl každý kus oblečení. BLDC motor s invertorovým čerpadlem umožňuje měnit otáčky čerpadla a následně měnit intenzitu vodní sprchy podle rychlosti otáčení bubnu. Tím se urychluje kontakt mezi prádlem a pracím prostředkem rozpuštěným ve vodě. Tím se šetří čas a spotřeba energie a technologie je mnohem šetrnější k prádlu.

Péče o alergiky

Technologie LG Steam+™ pečuje o citlivou pokožku alergiků a malých dětí a také redukuje pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou citlivým lidem způsobit dýchací potíže, a díky funkci proti pomačkání zaručuje až 30krát méně záhybů díky použití páry.

Spolehlivá a odolná

Chytrá pračka má odolná a elegantně vypadající dvířka z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven nerezovými lopatkami. Přehledný dotykový diplej je velmi dobře čitelný a je také v českém jazyce. Je doplněn elegantním kovovým otočným voličem programů.

SmartThinQ™

Chytrou pračku můžete snadno ovládat i na dálku kdykoli a odkudkoli díky technologii SmartThinQ™ , která umožňuje stahování nových pracích cyklů. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou zcela snadná a poskytuje vám přístup k nejnovějším inovacím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Třída energetické účinnosti A
Maximální hloubka 62 cm

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze LG FSR7A94WS

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Marek

8. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Osvědčená kvalita a spotřeby
  • Nic

Martin

8. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Dostupná kvalitní LG pračka

Rychlost dodání a následná instalace.