LG 75UQ9000 (2022)


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 189 cm, 4K Ultra HD, Direct LED, 3840x2160, OS TV: WebOS, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 22 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 230 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní Smart LED televizor LG 75UQ9000 s úhlopříčkou 75" (189 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a výkonným procesorem α5 páté generace s podporou umělé inteligence přinese do vaší domácnosti křišťálově čistý obraz s živými barvami a maximálními detaily.

Křišťálově čistý obraz 4K

UHD televizory LG posouvají zážitek ze sledování na vyšší úroveň. Ponořte se do nádherných barev a obdivujte neuvěřitelné detaily ve skutečném rozlišení 4K.

Dokonalý doplněk vašeho prostoru

UHD televizor LG se nyní může pochlubit ještě tenčím designem a minimálním rámem, který dokonale splyne s vaším interiérem.

Procesor α5 páté generace s podporou AI

Pátá generace procesoru α5 s podporou umělé inteligence posouvá UHD televizory LG na další úroveň a vám přináší pohlcující zážitek (86palcový model UQ90 s procesorem α7 páté generace s podporou umělé inteligence).

Nová definice rozlišení 4K

Sledujte obsah, který původně nebyl ve 4K, na obrovské obrazovce UHD 4K a vychutnejte si neuvěřitelnou úroveň detailů a přesnost v každém okamžiku. (Kvalita obrazu se po zvýšení rozlišení liší v závislosti na rozlišení zdroje).

Ovládání jasu pomocí umělé inteligence

Řízení jasu pomocí umělé inteligence zajišťuje dokonalou úroveň jasu pro jakékoli prostředí a přizpůsobuje se okolnímu osvětlení v místnosti.

Umělá inteligence ThinQ

UHD televizory LG poskytují mimořádně inteligentní zážitek díky technologii ThinQ AI - od hlasového ovládání až po personalizovaný obsah. (Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi; Pro služby OTT je nutné samostatné předplatné).

Ještě chytřejší, než si myslíte

Jednoduché ovládání, kterému stačí váš hlas. Chytré hlasové ovládání pomocí Google Assistant, Amazon Alexa, Apple AirPlay a dalších funkcí vám usnadní a urychlí ovládání LG UHD TV. (Google Assistant není v některých jazycích a zemích k dispozici; Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit; Zobrazované nabídky se mohou po vydání lišit; Podpora AirPlay 2 a HomeKit se může v jednotlivých oblastech lišit).

Můj profil

Užívejte si pohodlí přihlášení ke svému účtu a sledování obsahu doporučeného přímo vám. (Zobrazení obsahu může být omezeno v závislosti na oblasti a síťovém připojení; Lze vytvořit neomezený počet profilů, ale na domovské obrazovce se zobrazí nejvýše 10 profilů).

Sportovní upozornění

Díky funkci Sportovní upozornění se nemusíte bát, že byste zmeškali své oblíbené zápasy. Před všemi důležitými zápasy obdržíte upozornění. (Podporované sporty a ligové soutěže se mohou v jednotlivých zemích lišit; Dostupnost služby se může lišit podle regionu nebo země).

Zážitek jako v kině

Sledujte obsah v rozlišení 4K a vychutnejte si zážitek jako v kině.

  • HDR10 Pro - HDR 10 Pro upravuje úroveň jasu, aby zlepšil reprodukci barev a ostrost každého snímku. Nechte se ohromit realistickým zobrazením svého obsahu

  • Filmmaker Mode - Vychutnejte si své oblíbené filmy tak, jak byly natočeny, a užijte si autentické prvky z pohledu režiséra

  • Přístup k oblíbeným titulům - Připojte se k mediálním službám OTT, které odebíráte, a sledujte své programy

(Vyžaduje se předplatné služby Netflix; Vyžaduje se předplatné Apple TV+; Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit).

Připravte se na dokonalý herní zážitek

Užijte si fantastický herní zážitek díky cloudovým herním platformám, hernímu panelu, optimalizaci her a technologii HGiG.

  • Hry v cloudu - Získejte rozšířený přístup ke svým oblíbeným hrám díky kompatibilitě s aplikací Games in the Cloud prostřednictvím služeb Google Stadia a GEFORCE Now

  • Herní panel a optimalizace - Na jednom místě najdete všechna nastavení potřebná pro optimální hraní. Na herním panelu můžete rychle změnit nastavení aktuální hry

  • HGiG - Společnost LG spolupracuje s největšími jmény herního průmyslu, abyste si mohli vychutnat a ponořit se do nejnovějších her HDR

(Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit; Game Dashboard a Game Optimization pro cloudové hraní budou k dispozici od druhé poloviny roku 2022; Dostupnost aktualizací softwaru se může v jednotlivých modelech a zemích lišit; Položky v nabídce Game Optimization se mohou v jednotlivých modelových řadách lišit; Položky v nabídce Game Optimization se mohou v jednotlivých modelových řadách lišit).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 75 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG 75UQ9000 (2022)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi