Lanaform Facial Care obličejová sauna

  • Výprodej −17 %

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Lanaform Facial Care je obličejová sauna s nosním inhalátorem. Pomáhá vyčistit dýchací cesty a zároveň je i šetrná k pokožce. FACIAL CARE využívá blahodárný účinek páry na hlubší a pečlivěji vyčištění pleti, přičemž odstraňuje nejen nečistoty ale i akné. Je ideální pro běžné používání v domácnosti, na hloubkové odstranění líčidel, rozšiřuje póry a usnadňuje opalování. Zabraňuje vysoušení pokožky, a tak osvěžená a hydratovaná pokožka obličeje vypadá mladší a zářivější. Doba provozu je až 20 minut s příkonem 70 W.

Domácí léčba a odpočinek v jednom

S obličejovou saunou a inhalátorem Lanaform Facial Care dopřejete své pokožce blahodárný účinek a navíc ještě zlepšíte činnost nosní sliznice - čistí vdechovaný vzduch. Vyčištění dýchacích cest a vedlejších nosních dutin navodí příjemný pocit a vyléčí onemocnění těchto částí dýchací soustavy. Napařování obličeje je příjemné, proto vaše pleť a mysl tento relax také ocení.

Dokonale vyčištěná pokožka již od nynějška není problém

obličejovou masku Lanaform Facial Care je možné použít i v kosmetice. Maska odstraňuje nejen nečistoty, černé tečky ale i akné. Je ideální i na hloubkové vyčištění pleti, odstranění make-upu a pro otevření pórů pokožky. Uvolněné póry se po inhalaci velmi snadno vytlačují. Pokožka je po použití svěží a hydratovaná, a navíc působí zdravější a mladší již na první pohled. Tato obličejová maska ​​umožňuje i inhalaci ústy.

Ovládání a použití je hračka

Tento ideální domácí pomocník se velmi snadno používá. Do inhalátoru vždy naléváme studenou nebo vlažnou vodu, od ní pak závisí teplota páry. Doba vypařování tohoto účinného přístroje je až 20 minut. Po 20 minutách provozu se tento přístroj sám vypne. Lanaform Facial Care je ideální pro domácí použití.

Technické parametry

Napájení inhalátoru je 220 - 240 V / 50 Hz s příkonem 70 W. Hmotnost přístroje je jen 1,091 kg, kapacita 40 ml a obsahuje dva nástavce - nosní a ústní.

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Lanaform Facial Care obličejová sauna

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jana

27. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Ok


Petr

7. 2. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoMiroslav

24. 11. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Velikost
  • Jednoduchost
  • Dve obličejové masky
  • Snadno omyvatelné
  • Cena

Velmi kompaktní jednoduché zařízení v kombinaci s Vincentkou velmi učinné.<br /> Před rokem jsem začal používat a teď jsem dokoupil druhý na chatu. <br />