Lamax Sentinel2 černý

Zobrazit

  • Výprodej −26 %

Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 115-15000 Hz, Airplay: Ne, RMS výkon: 20 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 1 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,


Cena 899 Kč

Sleva 26 % z ceny doporučené výrobcem: 1 219 Kč Zobrazit nápovědu

8,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Stylový přenosný preproduktor Lamax Sentinel 2 v černém designu se stane skvělým společníkem, ať už míříte k vodě, na hory nebo do městské džungle. Všude tam poskytne skvělý zvuk s výkonem 20 W. Vestavěná baterie spolu s technologií Bluetooth 5.0 zaručí až 24 hodin bezdrátového streamování skladeb. S funkcí TWS můžete k reproduktoru připojit další LAmax Sentinel2 a navýšit tak výkon celé sestavy. Hudbu lze přehrávat i z Micro SD karty nebo prostřednictvím klasického 3,5 mm jacka. Díky certifikaci IP67 reproduktor odolá prachu a pod vodou vydrží jeho gumové tělo až 30 minut.

Připraven na dobrodružství

Jeho tělo včetně tlačítek chrání guma, takže se nebojí vody, prachu ani sněhu - se svou vodotěsností s certifikací IP67 zkrátka zvládne náročné podmínky. Rozměry padnou akorát do ruky, ale díky praktickému očku na karabinu nebo šňůrku si můžete reprák cvaknout například na batoh.

Skvělý výkon

Dva měniče s celkovým výkonem 20 W rozvibrují menší místnost a venku je bude také skvěle slyšet. S funkcí TWS můžete navíc spojit dva stejné reproduktory k sobě a užít si dvojnásobnou stereo smršť, která nikdy nekončí. Baterie s kapacitou 3 600 mAh totiž zvládne přehrávat hudbu až 24 hodin v kuse.

Možnosti přehrávání

Reproduktor nabízí širokou škálu možností přehrávání hudby. Technologie Bluetooth 5.0, která je stabilnější a šetří baterku v telefonu i reproduktoru. S vylepšeným výkonem a vyšším dosahem si skladby zachovají všechny detaily, i když jejich pouštíte z vedlejší místnosti. K dispozici máte i slot pro Micro SD kartu nebo klasický 3,5 mm jack. O nabíjení se postará moderní oboustranné USB-C.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 115-15000 Hz
Airplay Ne
RMS výkon 20 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 1 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Lamax Sentinel2 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

GABRIELA

5. 7. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Pěkně hraje, syn je spokojený.