TrueLife NannyCam V24


Dětská chůvička, Maximální dosah: 300 m, Varování umístění mimo dosah, Noční režim, Kontrolky úrovně zvuku, Indikace stavu nabití, LED kontrolka napájení, Hmotnost: 83 g. Více info


Cena 1 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Digitální videochůvička TrueLife NannyCam V24 je skvělým prostředkem, jak mít dítě pod kontrolou, i když nejste zcela v jeho blízkosti. Dosah chůvy je 300 metrů ve volném prostranství, v bytě nebo domě můžete počítat se stabilním signálem do vzdálenosti 100 m. K dispozici má chůva přehledný 2,4palcový LCD displej. Velkým plusem NannyCam V24 je obousměrná komunikace, která vám umožní promlouvat k dítěti. Nechybí praktické funkce, jako automatické noční vidění, měření teploty v místnosti či 8 ukolébavek pro příjemnější usínání děťátka. Možnost nabíjení prostřednictvím USB (powerbanky).

TrueLife NannyCam V24

 • Dosah až 300 metrů ve volném prostranství
 • Obousměrné audio
 • 8 melodií pro uspávání, včetně regulace hlasitosti
 • Měření aktuální teploty
 • 3,2 palcový LCD displej
 • Možnost nastavení až 5 budíků či upozornění
 • Čistý a jasný obraz ve dne i v noci
 • Infračervené LED diody
 • Výdrž baterie až 20 hodin
 • Režim VOX

Stále pod kontrolou

TrueLife NannyCam V24 je digitální video chůvička s přehledným, barevným 2,5palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem a automatickým nočním módem. Přenos zvuku i obrazu je vysoce kvalitní ve dne i v noci. Můžete být v klidu a mít tak jistotu, že je s vašimi nejbližšími vše v pořádku, protože použitá digitální technologie s frekvencí 2,4 GHz zaručuje bezpečný a stabilní signál.

Přenos až do vzdálenosti 300 metrů

Chůvičku i kameru zapojíte do zásuvky, zapnete a hned vidíte živý přenos. Přenos funguje spolehlivě až do vzdálenosti 300 metrů ve volném prostranství. V bytě nebo domě můžete počítat se stabilním signálem do vzdálenosti 100 m.

Automatické noční vidění

Po setmění se automaticky aktivují infračervené LED diody a vy si ve vysokém rozlišení můžete užít chvilky, kdy vaše dítě spí. Díky velkému LCD displeji budete mít přehled o tom, co vaše dítě právě dělá. 

24hodinový provoz

Celý jeden den se můžete pohybovat s rodičovskou základnou s přehledným 3,2 palcovým displejem bez obav mimo zdroj napětí. Při zapnutém režimu VOX dostatečně velkou baterii na to, aby základna vydržela až 24 hodin v provozu.

Monitoring teploty v místnosti

Díky snímači teploty na kameře uvidíte na svém LCD displeji vždy aktuální teplotu v dětském pokojíčku. Dítě ještě nemá tak dobrou regulaci tělesné teploty jako vy, proto ho i mírná změna teploty může zneklidnit.

Obousměrné audio i ukolébavky

Při usínání někdy vaše dítě jen potřebuje slyšet váš uklidňující hlas - na to postačí jediné stisknutí odkudkoliv z domácnosti. Uslyšíte i sebemenší zasmání se, zamumlání či škytnutí vašich ratolestí. Můžete si vybrat i jednu z 8 uklidňujících melodií, která vám pomůže miminko zklidnit.

Bez omezení i mimo dosah zásuvky

Díky USB dobíjení můžete místo elektrické zásuvky použít i powerbanku, čímž si můžete tuto videochůvičku vzít i na cesty nebo plně využívat i ve venkovních prostorách bez dosahu elektrické energie, např. pro sledování kočárku na zahradě nebo prostor na balkóně.

Režim VOX 

Aktivováním režimu VOX na základně šetříte spotřebu baterie. Pokud je režim VOX aktivován, dojde při živém náhledu po krátké chvíli ticha k vypnutí displeje a k omezení přenosu zvuku za účelem úspory baterie. Toto nastavení je ideální pro noční hlídání dítěte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální dosah 300 m
Varování umíst.mimo dosah Ano
Kontrolky úrovně zvuku Ano

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze TrueLife NannyCam V24

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Iveta

15. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Hezky obraz, kvalita i vzdálenost dostačujíci
 • Musí se časteji nabíjet

Dobrá cena za tak výkonní chůvičku


Monika

1. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VynikajicíSabina

7. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Zvuk
 • Obraz
 • Nic