Klarstein VariCook Domino


Šírka: 29 cm, Typ varné desky: Sklokeramická, Počet hořáků/varných zón: 2, Typ horního povrchu: Sklokeramické,


Cena 3 290 Kč

Sleva 22 % z ceny doporučené výrobcem: 4 199 Kč Zobrazit nápovědu

32,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická domino varná deska Klarstein VariCook Domino v černém provedení se vejde i do menších prostor. Nabízí 2 varné zóny různého průměru a výkonu. Vepředu umístěné dotykové ovládání je velmi praktické a jednoduché. K dispozici je i ukazatel zůstatkového tepla a programovatelný časovač, který po uplynutí doby varnou desku vypne nebo spustí akustický signál. Pro bezpečnost je vybavena ochranou před přehřátím.

Domino varná deska

Každá domácnost, v níž se hodně vaří, ocení sklokeramickou varnou desku. Domino varné desky nabízejí pestrost a variabilnost. Kombinací sklokeramické, litinové či plynové varné desky si můžete vytvořit varnou zónu podle vaší představy. Pokud vaříte jen zřídka, nebo máte jen malou kuchyňku, samostaně zabudovaná sklokeramická deska Klarstein VariCook Domino bude pro vás ideální volbou. V černém provedení se sklokeramickým povrchem určitě zapadne do vaší kuchyně. Dotykové ovládání varné desky je velmi jednoduché a intuitivní. Díky jednotlivým senzorům jednoduše regulujete výkon každé varné zóny jemným pohybem prstu. Varná deska se velmi snadno čistí a udržuje.

Ochrana před popálením

Velmi důležitou a praktickou funkcí je ukazatel zbytkového tepla, kterým vybrané varné desky disponují. Pomocí této funkce zabráníte popálení a zbytkové teplo můžete využít pro přípravu kvásku nebo k rozpuštění másla.

Zajistí bezpečí pro vás i vaše děti

Bezpečnostní zámek ovládání zajišťuje bezpečí vám i vašim dětem při přípravě pokrmů. Zámek si navolíte jednoduše na vašem ovladači, po zvolení se automaticky aktivuje, pro deaktivaci zvolíte stejné tlačítko.

Šetří váš čas na dvou varných zónách

Sklokeramická varná deska má 2 halogenové varné zóny, které umožňují rychlé vaření, a to v nádobách různých materiálů i velikostí. Vaše voda na těstoviny, ohřátí polévky či jakýkoliv pokrm zvládnete připravit na těchto zónách v krátkém čase a za stále efektivních podmínek provozu.

  •     Výkon (levá a pravá varná deska): 1 800 W + 1 200 W
  •     Průměr velké varné plotny: 20 cm
  •     Průměr malé varné desky: 16 cm

Časovač

Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 29 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Sklokeramické

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein VariCook Domino

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno