Klarstein Laurel 60

Nákupem získáte 48,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Klarstein Laurel 60 v černé barvě je zařazen do energetické třídy B. Umístit ho lze nad varnou zónu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v recirkulačním režimu s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze na luxusním dotykovém panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 350 m³/hod. Ovládání je elektronické, nachází se na přední straně. Pracovní plochu pod digestoří Klarstein Laurel 60 zpřehledňuje integrované LED osvětlení 2 x 1,5 W. Šířka: 60 cm. Obsahem balení jsou: odsávací hadice, 2x komínový obklad, uzavírací klapka, montážní materiál a odsávací hadice. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Klarstein Aurora Eco 60

Klarstein Aurora Eco 60

5 999 Kč

K odeslání

Komínový odsavač par Klarstein Aurora Eco 60 v černé barvě je zařazen do energetické třídy A ++. Umístit jej lze nad varnou zónu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v recirkulačním režimu…

 • Šířka: 60 cm
 • Maximální hlučnost: 59 db
 • Maximální výkon odsávání: 550 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Klarstein Laurel 60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 350 m³ hod. Pracuje s maximální hlučností 64 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače je 150 mm. Praktický časovač nabízí možnost odložit vypnutí v rozmezí od 1 do 9 minut. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu pomocí dotykového ovládacího panelu s digitálním displejem. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10032844 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

 •     2 x komínový obklad
 •     1 x odsávací hadice
 •     1 x uzavírací klapka
 •     1 x montážní materiál (držák, šrouby a hmoždinky)
 •     Návod k použití

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Maximální hlučnost 64 db
 • Maximální výkon odsávání 350 m3

Další vlastnosti

Značka: Klarstein
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 350 m3
Počet rychlostí: 3
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 40 cm
Výška komínu (max.): 75 cm
Vhodný uhl. filtr: Klarstein Filtr 10032844
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 32,5 cm
Hmotnost: 7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: montážní materiál

Hlučnost

Maximální hlučnost: 64 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 29,36 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 10032842

Všechny parametry

Recenze Klarstein Laurel 60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Klarstein Laurel 60