Klarstein Laurel 60


Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 64 db, Maximální výkon odsávání: 350 m3,


Cena 4 990 Kč

Sleva 4% z původní cena: 5 199 Kč Zobraziť nápovědu

49,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Klarstein Laurel 60 v černé barvě je zařazen do energetické třídy B. Umístit ho lze nad varnou zónu. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v recirkulačním režimu s použitím vhodného uhlíkového filtru. Nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání. Navolit je lze na luxusním dotykovém panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 350 m³/hod. Ovládání je elektronické, nachází se na přední straně. Pracovní plochu pod digestoří Klarstein Laurel 60 zpřehledňuje integrované LED osvětlení 2 x 1,5 W. Šířka: 60 cm. Obsahem balení jsou: odsávací hadice, 2x komínový obklad, uzavírací klapka, montážní materiál a odsávací hadice.

 

 

Výkon odsavače par

Výkon komínového odsavače par Klarstein Laurel 60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí elektronického ovládacího panelu. Maximální výkon odsávání dosahuje 350 m³ hod. Pracuje s maximální hlučností 64 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu odsavače je 150 mm. Praktický časovač nabízí možnost odložit vypnutí v rozmezí od 1 do 9 minut. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v černém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu pomocí dotykového ovládacího panelu s digitálním displejem. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Klarstein 10032844 (potřebný 1 kus). Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Digestoř je vybavena i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému.

Obsah balení

  •     2 x komínový obklad
  •     1 x odsávací hadice
  •     1 x uzavírací klapka
  •     1 x montážní materiál (držák, šrouby a hmoždinky)
  •     Návod k použití

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Maximální hlučnost 64 db
Maximální výkon odsávání 350 m3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Klarstein Laurel 60

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno