Klarstein Delicatessa Slim

Indukční varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Napájení: 220-240", Celkový příkon desky: 3,5 kW, Výška: 5,5 cm, Šířka: 29 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 4 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 45 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Indukční domino varná deska Klarstein Delicatessa Slim v černém provedení se vejde i do menších prostor. Nabízí 2 varné zóny s možností jejich propojení do jedné velké flexi zóny. Obě varné zóny jsou vybaveny funkcí ThermoBoost pro zvýšení výkonu. V přední části je umístěno dotykové ovládání s digitálním displejem, které je velmi praktické a intuitivní. K dispozici je i ukazatel zbytkového tepla a programovatelný časovač až do 99 minut. Pro bezpečnost je varná deska vybavena ochranou proti přehřátí, automatickým vypnutím i indikátorem zbytkového tepla. Funkce ThermalRecall si zapamatuje teplotu a pokračuje ve vaření i v případě, že proces vaření na krátký čas přerušíte. Nechybí praktický dětský zámek. Šířka 29 cm.

Domino varná deska

Každá domácnost, v níž se hodně vaří, ocení sklokeramickou varnou desku. Domino varné desky nabízejí pestrost a variabilnost. Kombinací sklokeramické, litinové či plynové varné desky si můžete vytvořit varnou zónu podle vašich představ. Pokud vaříte jen zřídka nebo máte jen malou kuchyňku, samostatně zabudovaná indukční varná deska Klarstein Delicatessa Slim bude pro vás ideální volbou. V černém provedení s indukčním povrchem určitě zapadne do vaší kuchyně. Dotykové ovládání s digitálním displejem je velmi jednoduché a intuitivní. Díky jednotlivým senzorům jednoduše regulujete výkon každé varné zóny. Varná deska se velmi snadno čistí a udržuje.

Varné zóny

Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné zóny. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce a bez zbytečných ztrát. Vaření je tak dokonale efektivní. Pokud náhodou pokrm přeteče, čištění varné desky je snadné, protože se jídlo na desce nepřipálí ani nepřilepí. Varná deska nabízí 2 indukční varné zóny s ukazatelem zbytkového tepla. Díky různému výkonu desek si můžete vybrat ten, který přesně vyhovuje připravovanému jídlu a vždy dosáhnete optimálního výsledku. Funkce ThermoBoost zvyšuje výkon varných zón s rychlým ohřevem na 2 800 W. Navíc je možné spojit obě varné zóny do jedné velké plochy, pomocí funkce VarioHeating. Praktický časovač umožňuje naprogramovat čas automatického vypnutí až do 99 minut.

Bezpečnost

Indukční domino varná deska má k dispozici řadu bezpečnostních prvků. Ochrana proti přehřátí s automatickým vypnutím se aktivuje v momentě, kdy je varná deska příliš horká. Indikátor zbytkového tepla EcoThermalControl upozorní na to, že jsou varné plochy stále horké. Navíc umožňuje i vaření pomocí zbytkového tepla. Funkce ThermalRecall si zapamatuje, jakou teplotu jste na varné desce nastavili a použije ji v případě, že je vaření krátkodobě přerušeno. Bude pokračovat přesně tam, kde jste přestali. Kromě toho je varná deska vybavena i dětským zámkem, který zabrání nevyžádaným změnám nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 29 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Indukční

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Klarstein Delicatessa Slim

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Mnej@seznam.cz

25. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • celková užitná plocha výrobku,
  • tři průměrně velké hrnce se tam v pohodě vlezou a není tak potřeba velká varná deska
  • zpracování produktu
  • žádné jsem nenašel.

Výborné pro instalaci do malé kuchyně, neboť praktické vaření jako na velké desce, ale ušetří dost prostoru pro jiné věci.


Jiří

19. 6. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Vynikající kvalita.Pěkný vzhled a dobrá funkčnost výrobku.
  • Žádné mě nenapadají.

Vynikající kvalita.Pěkný vzhled a dobrá funkčnost výrobku.Jsem velmi spokojen.