Kivi 32H750NB


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 80 cm, HD, Direct LED, 1366x768, OS TV: Android TV, 50/60 Hz, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilní s Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN připojení. Více info


Cena 4 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 43 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart Android LED televizor Kivi 32H750NB v černém provedení s úhlopříčkou 32" (80 cm) a rozlišením HD (1366 × 768) nabízí čistý obraz, ostrý zvuk, bohaté barvy a řadu chytrých funkcí.

Jasný obraz

  • Jasný a detailní obraz díky technologii Ultra Clear - Vychutnejte si čistý obraz s maximálními detaily. Technologie Ultra Clear zpracovává každý fragment obrazu a zvyšuje tak ostrost objektů a jejich kontrast.

  • Technologie Max Vivid pro zvýšení jasu obrazu - Obraz má vynikající jas bez ohledu na kvalitu vstupního obsahu. Technologie Max Vivid optimalizuje obsah SDR tím, že zvyšuje jeho jas pro každou část videa zvlášť.

  • Optimalizace kontrastu pomocí technologie Super Contrast Control - Na obrazovce uvidíte všechny detaily, i když se nacházejí v tmavších oblastech. Funkce Super Contrast Control automaticky koriguje kontrast lokálním zpracováním dané oblasti.

Zvuk od společnosti JVC

Tento chytrý televizor je vybaven reproduktory kalibrovanými tak, aby poskytovaly ten nejlepší možný zvuk. Ve spolupráci s japonskou výzkumnou a vývojovou společností JVC Kenwood bylo dosaženo vysoké kvality reprodukce zvuku.

Chytrý televizor

  • Funkční televizor se systémem Android - Užívejte si streamování videí a hudby, vybírejte z řady aplikací - operační systém Android TV vám to umožní a ještě více.

  • Služba Kivi Media 2.0 - Prozkoumejte svět zábavy Kivi Media 2.0, která zahrnuje hry nebo televizní kanály. Aplikace je nainstalovaná, takže se můžete ihned pustit do zábavy.

Zábava na dosah ruky

  • Fitness sekce - Nyní můžete cvičit doma a v čase, který vám vyhovuje, a zároveň sledovat své cvičení na obrazovce. Sekce Fitness obsahuje doporučení a programy od dvojnásobného mistra světa v kulturistice. Vyberte si svůj osobní program a udržujte se v nejlepší kondici.

  • Více příležitostí ke hraní - Kivi Smart TV a aplikace Kivi Media nabízejí hraní v cloudu a nejoblíbenější hry.

  • Hrajte s blízkými - AirConsole nabízí až 90 jedinečných her pro přátele a rodinu a ke hraní vám stačí jen váš chytrý telefon. Na jednom televizoru může hrát až 16 hráčů najednou, takže si zábavu užijí všichni.

Pohodlné a ergonomické dálkové ovládání

Dálkový ovladač má ergonomický tvar a moderní funkce. Je vybaven modulem Bluetooth LE, citlivým mikrofonem a tichými tlačítky s přídavnou funkcí ukazatele.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kivi 32H750NB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi