Popis produktu

Strategická RPG hra King's Bounty 2 je určena pro PC. Svět fantazie Antara přináší nové dobrodružství a pokročilé herní možnosti. Prozkoumejte otevřený herní svět, který se prolíná s prvky reality a bojujte. Příběh je doplněn o filmové vyprávění, které zintenzivní váš zážitek a přidá do hry i něco navíc. Na výběr budete mít 3 postavy, kde každá z nich má svůj vlastní příběh. To, co se ve hře odehraje, je jen ve vašich rukou a rozhodnutích. Jak budete putovat různými územími, měnit se bude nejen příběh, ale také priority postav - síla, umění, anarchie a řád. Strategické prvky v podobě překážek na bojišti otestují vaše taktické a logické myšlení. Hra má české titulky.

Rozhodnutí je ve vašich rukou

Příběh je doplněn o filmové vyprávění a přináší oblíbené RPG tradice a dává prostor ovlivňovat průběh hry. Ocitnete se před nejednou složitou morální volbou, která má dopad na osud celé říše. Užijete si zkoumání divočiny, ale také setkání s novými postavami. Mějte se však na pozoru, vašimi rozhodnutími se z přátelského rozhovoru může snadno stát nelítostný boj. Osud světa Antara je ve vašich rukou.

Na výběr máte ze tří hrdinů

Prostředí strategické hry King's Bounty 2 představí tři nové postavy. Za každou z nich se skrývá vlastní unikátní příběh a je jen na vás, kterou si vyberete. Putování říší je postupně formuje a mění na základě rozhodnutí. Přiklánět se mohou k ideálům síly, řádu, umění či anarchie, což následně ovlivňuje interakce s ostatními postavami a zároveň mají vliv i na okolní svět.

Jedinečné bojiště

Země kolem obohacená o realistické prvky je důležitá z hlediska bojů. Charakter krajiny odpovídá kraji, ve kterém se právě nacházíte. Nechybí různé překážky, jako rokle a kopce pro taktickou rozmanitost. Každé bojiště oplývá vlastními taktickými výhodami a nevýhodami, což nutí hráče přihlížet na prostředí před zahájením boje, aby si zajistil bojovou výhodu, případně minimalizoval ztráty.

Unikátní družstva

Družstva sestávají z jedinečných jednotek. Každá z nich má ve vínku sadu vlastních výjimečných schopností a nevšední vizuální zpracování. Naplňte armádu elfy, trolly, lidmi a dalšími tvory, kteří budou bojovat bok po boku a utužovat vzájemné vztahy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PC
Typ hry Strategické, RPG
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí King's Bounty (Day One Edition) hra pro PC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi