Kärcher MS 100, plošný zavlažovač

Popis produktu

Praktický multifunkční zavlažovač Kärcher MS 100 jistě oceníte v horkých letních dnech pro pohodlné zavlažování a osvěžování vašich trávníků či záhonou. Díky svým funkcím vám zajistí rychlé zalévání vašeho pozemku. Tento model je určen pro menší plochy. Disponuje 6 různými tvary trysek a vy si zvolíte tu, která vám v daném momentě nejvíc vyhovuje. Dosahovaný průtok vody je 21 litrů/minutu.

Praktický pomocník

Plošný multifunkční zavlažovač Kärcher MS 100 je praktický pomocník do každé zahrady. Díky němu se nemusíte obávat o své trávníky či krásné květinové záhony v horkých letních dnech. Při správném nastavení se vám tento nenahraditelný pomocník postará o to, aby vaše pečlivě obrobená zahrada byla polévána tehdy, když je k tomu ta nejvhodnější chvilka. Zavlažovač si nastavíte a pohodlně z dálky můžete sledovat, jak vykonává práci za vás. V parných letních dnech se určitě rádi pod sprškami vody osvěží i děti či zvířecí domácí mazlíčci. Takže kromě praktické funkce zjistíte, že tento přístroj je vhodný i pro zábavu, které se děti jistě potěší.

6 trysek

Tento model vám nabízí 6 různých tvarů trysek. Výběr konkrétní trysky je jen na vás a vaší představě. Vybíráte si podle toho jak chcete aby byl váš pozemek zavlažován. Potom budete spokojeni s dosaženým výsledkem a oceníte vysokou praktičnost výrobku.

Využití

Výrobek je určen k zavlažování a zalévání menších ploch, ať už jde o květinové záhony na vaší zahrádce nebo travnaté plochy. Maximální zavlažovací plocha, kterou dokáže zavlažovač obsáhnout je 78 m2. Dosahovaný průtok vody je 21 litrů za minutu. Tento model je malý a kompaktní a proto jej v případě potřeby umíte přenášet z jednoho místa na druhé a to pohodlně, aniž byste potřebovali pomoc někoho druhého.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Kärcher MS 100, plošný zavlažovač

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi