Kärcher HT 4.520 Kit, hadicový vozík

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Mobilní hadicový vozík Kärcher HT 4.520 Kit má k dispozici odkládací hák a držák příslušenství. Je vhodný do každé zahrady jako pomůcka při polévání a jednoduchém uskladňování. Disponuje inovativní sklápěcí funkcí a volnoběžnou ruční klikou. Kärcher HT 4.520 Kit má k dispozici 20 metrů dlouhou hadici primoFlex, postřikovač Plus, 3x hadicovou spojku, 1x hadicovou spojku AquaStop s přípojkou na kohoutek G3/4 palce.

Inovativní sklápěcí funkce

Mobilní hadicový vozík Kärcher HT 4.520 Kit sice na první pohled vypadá náročný na jeho uskladnění, ale opak je pravdou. Díky inovativní sklápěcí funkci bude pro vás uskladnění mobilního hadicového vozíku hračka. A to i díky jeho rozměrům (D x Š x V): 455 x 330 x 410 mm, které vám umožňují uskladnit jej v menších prostorách i bez využití této inovativní funkce. No pokud se ji rozhodnete využít, ušetříte dostatek místa, které můžete využít k uskladnění věcí, které potřebují větší prostor.

Vybavení mobilního hadicového vozíku

Navít a odvit zahradní hadici nebylo nikdy jednodušší. Mobilní hadicový vozík Kärcher HT 4.520 Kit má ve výbavě volnoběžnou ruční kladku, která slouží k rychlému navíjení a odvíjení hadice, takže se nemusíte bát, že se vám hadice zamotá. Firma Karcher promyslela mobilní hadicový vozík do nejmenších detailů, a proto je vozík vybaven ergonomickým neklouzavým úchopem. Oceníte ho zejména pokud budete mít ruce mokré od vody nebo zašpiněné od práce na zahradě. Vozík se dodává spolu s tímto příslušenstvím: 20 m hadice PrimoFlex, postřikovač Plus, 3x hadicová spojka AquaStop s přípojkou na kohoutek G3/4''.

Přizpůsobí se vaší výšce

Díky výškově nastavitelné vidlici se stane mobilní hadicový vozík Kärcher HT 4.520 Kit vaším oblíbeným pomocníkem na zahradě. Nemusíte se již více ohýbat a zbytečně se krčit při přemisťování hadice z jednoho konce zahrady na druhý. Výškově nastavitelná vidlice se umí přizpůsobit majiteli jakékoli výšky. Stačí si ji jen nastavit přiměřeně ke své výšce, chytit ji a přemístěte tak vozík tam, tam potřebujete a to bez zbytečně vynaložené námahy. Pokud hledáte do vaší zahrady pomocníka, který se stane vaší pravou rukou, je tento mobilní vozík pro vás tím pravým. Protože pokud jej jednou použijete, zalévání zahrady si už nebudete umět bez něj představit.

  • mobilní hadicový vozík Kärcher s odkládacím hákem a držákem příslušenství
  • výškově nastavitelná vidlice
  • zahnutá přípojka
  • volnoběžná ruční klika
  • inovativní sklápěcí funkce
  • 20m hadice PrimoFlex, postřikovač Plus, 3x hadicová spojka, 1x hadicová spojka AquaStop s přípojkou na kohoutek G3/4"

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Kärcher HT 4.520 Kit, hadicový vozík

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Radka

28. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


vyborny typ, lze i slozit na mensi, pekny, lehky, dobre se naviji