Jeep 2xe Adventurer


E-koloběžka, Maximální nosnost: 100 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 10,4 Ah, Maximální dojezd: 50 km, Výkon motoru: 350 W, Max. rychlost: 25 km/hod.. Více info


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

E-koloběžka Jeep 2xe Adventurer má odpružená obě kola, hrubý až terénní vzor pneumatik, ochranné rámy a tradiční dva kulaté světlomety.

Jeep 2xe Adventurer

Tato elektrická koloběžka ve stylu SUV je od výroby osazena bezkartáčovým motorem o výkonu 350 W (okamžitým výkonem 515 W). Baterie s napětím 36 V a kapacitou 10,4 Ah – 374 Wh poskytuje dojezd až 40 km. Adventurer má všechno, co byste od SUV koloběžky očekávali. Co ovšem kromě přístupu k okamžitému špičkovému výkonu oceníte možná ještě více, je její výjimečně tichý chod.

Konstrukce

Na první pohled zaujme výrazným designem s atraktivním zbarvením. Po vzoru SUV je koloběžka osazena množstvím ochranných prvků, jako je například oplastování nášlapové plochy chránící před odletujícími kamínky a hranami obrubníků, nebo ochranný rám řídicí tyče, který oceníte při opírání koloběžky nebo při přepravě například v kufru automobilu. Světlomety před jejich poškozením chrání zase kovové klece. Všudypřítomné jsou i kontrastní žluté nápisy Jeep, které od gumového nášlapu naleznete i na řídicí tyči, gripech řídítek, displeji nebo na motoru – tedy na předním kole. Na historii vozů odkazuje také bílá hvězda v čele řídicí tyče, nebo předním krytu nášlapové plochy a samozřejmě typická zelená barva.

Odpružení kol

To důležité a funkční se však skrývá na obou kolech. Přední kolo bude na nerovném povrchu plavat díky klasické jednobrýlové vidlici s obnaženými ocelovými kluzáky a zadní kolo na výmolech zklidňují dva masivní, zvenčí rámu vedené tlumiče. Skládací mechanismus je vybaven jednoduchou, avšak maximálně funkční pojistkou, zaručující bezpečnost při jízdě, ale také rychlé složení, které oceníte každý den.

Pneumatiky

K pohodlné jízdě samozřejmě přispívají 10" bezdušové pneumatiky se zvýšenou odolností proti propíchnutí, které u e-koloběžky nesou terénní vzorek a s jistotou na něm budete uhánět díky vysoké samočisticí schopnosti vzorku na jakémkoli povrchu.

Brzdový systém

Rozjetou koloběžku bezpečně zastaví dvojitý brzdový systém. Elektrická, tedy motorová přední brzda je spřažená se zadní mechanickou brzdou kotoučovou. Ta je osazena 120mm kotoučem, který zaručuje funkčnost i za mokra. Obě brzdy pak ovládáte jednou brzdovou pákou, která za vás brzdný výkon rovnoměrně rozkládá na obě kola. Její páku pak po vzoru motocyklů naleznete na levém řídítku.

LCD displej & aplikace

Velký 3,5" LCD displej, na kterém i letmým pohledem jezdec zjistí všechny důležité informace a nastavení koloběžky, nese pro jistotu také nápis Jeep. Všechna nastavení koloběžky lze monitorovat a ladit prostřednictvím mobilní aplikace Jeep e-Mobility, ke stažení dostupné pro platformu Apple iOS ale i Google Android.

Používej vyznačené cyklistické trasy

Pokud je to možné, použij trasu a silnici vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi při okraji vozovky. Respektuj všechny dopravní předpisy. Nepoužívej k jízdě chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při jízdě na kole, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj všechna dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Bere ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 19 Kg
Kapacita baterie 10.4 Ah
Výkon motoru 350 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jeep 2xe Adventurer

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi