JBL Stage A9004

Autozesilovač, Celkový výkon: 880 W, 4 kanálový, Maximální výkon (4 ohm): 60 W, Maximální výkon (2 ohm): 110 W, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Odstup signálu od šumu: 75 dB, Zkreslení (TDH): 1 %, Výstup pro subwoofer, Přemostění. Více info

Popis produktu

Kompaktní auto-zesilovač JBL Stage A9004 je 4kanálový digitální zesilovač, který i přes své rozměry poskytne vysoký celkový špičkový výkon 880 W. Specifikem je inovativní ovládání vstupní úrovně a přepínatelný basový ekvalizér, který poslouží k optimalizaci výkonu subwooferu a reproduktorů. Disponuje 110W RMS výkonem (2 ohmy), 90W RMS (4 ohmy), frekvenčním rozsahem 20 Hz - 20 kHz a poměrem signálu k šumu 75 dB. S určitostí potěší přítomnost integrované ochrany (zabudovaný obvod na ochranu před zkratem, teplotou, přepětím a podpětím), která dokáže zajistit spolehlivý chod bez přerušení. Zařízení poskytuje správný a spolehlivý výkon pro širokopásmové použití a jeho instalace je velmi jednoduchá.

Síla, kterou budete cítit ve svém nitru

JBL zesilovače jsou k dispozici v různých konfiguracích a poskytují správný výkon a počet kanálů pro širokopásmové použití. Tyto kompaktní zesilovače jsou vybaveny všemi důležitými vstupy a ovládacími prvky, včetně basového ekvalizéru i ovladače LPF a HPF výhybky. Zesilovače můžete snadno nainstalovat a jsou velmi spolehlivé.

Unikátní funkce

  • Hodnotně zkonstruovány - zesilovač Stage poskytuje skutečný JBL výkon s funkcemi potřebnými na správné ladění a optimalizaci výkonu.

  • Kompaktní stopa - protože je stále obtížnější najít dostatečný prostor pro montáž zesilovače, byla vyvinuta tato série v kompaktní podobě, která umožňuje větší univerzálnost umístění.

  • Integrovaná ochrana - zesilovač má zabudovaný obvod na ochranu před zkratem, teplotou, přepětím a podpětím. Na všech modelech je zahrnut LED indikátor, který vám umožní poznat existenci jednoho z těchto stavů.

  • Ovládání vstupní úrovně - pokud používáte vstupy nízké úrovně, tento ovladač upravuje citlivost vstupu mezi 200 VRMS a 5,0 VRMS. Pokud používáte vstupy vysoké úrovně, tento ovladač upravuje citlivost vstupu mezi 0,5 VRMS a 15 VRMS.

  • Přepínatelný basový ekvalizér - poskytuje dostupné posílení basů při 45 Hz na 6 dB nebo 12 dB, což slouží jako jedinečný nástroj pro optimalizaci výkonu subwooferu a reproduktorů na základě umístění a typu ozvučnice.

  • Stylový průmyslový design - černá s hlubokými drážkami, stříbrná síťovina, eloxovaný JBL odznak s oranžovými koncovými panely a dnem.

  • Přepínač režimu výhybky - ovladač LPF výhybky je možné přepínat mezi 0 dB až 12 dB při 45 Hz, což poskytuje uživateli možnost upravit zvuk podle prostředí a/nebo konkrétního použití.

  • Ovladač výhybky poskytuje uživateli dodatečné jemné doladění - upravuje mezní frekvenci mezi 32 Hz a 320 Hz (jeden ovládací prvek pro každý stereo pár).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 880 W
Maximální výkon (4 Ohm) 60 W
Maximální výkon (2 Ohm) 110 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí JBL Stage A9004

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi