Jamo C 93 II bílé (1 pár)

  • Sleva

Reproduktor, regálové, 2 pásmový, Barva bílá, Smart: Ne, Aktivní: Ne, RMS výkon: 120 W, Maximální výkon: 240 W, Bluetooth: Ne, 2 × měnič, Frekvenční rozsah: 45-24000 Hz, Citlivost: 88 dB, Impedance: 6 ohm, Cena za pár. Více info

Barva


Cena 12 490 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 12 995 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 125 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Designový 2pásmový regálový reproduktor Jamo C 93 II v bílém provedení přinese do vaší domácnosti jasný zvuk s čistými detaily. Tóny produkuje na vysoké úrovni, přesvědčivě a bez pochybností. Je vybaven 2 měniči - 1× 6" nízkofrekvenční Hybrid Composition Conical Cone kužel (HCCC) a 1× 1" hedvábný kupolový výškový. Disponuje propracovaným designem, vysoce kvalitní povrchovou úpravou, tkanými ochrannými mřížkami, chromovými logy či hliníkovými ozdobnými kroužky. Jeho doporučený výkon činí 120-240 W a frekvenční rozsah je 45 Hz - 24 kHz. Cena je stanovena za 1 pár reproduktorů.

Reproduktory Jamo C 93 II

Regálové reproduktory Jamo C 93 II poskytují špičkový akustický výkon a moderní a luxusní design, který snadno zapadne do každého interiéru.

  • Reprodukce zvuku na vysoké úrovni prostřednictvím vysoce kvalitního wooferu

  • Hlubší basy a méně zkreslení

  • Čistší zvuk v celém prostoru

Vyvážený zvuk

Díky měničům Hybrid Composition Conical Cone (HCCC) se reproduktory mohou pochlubit skutečným 2pásmovým systémem basového reflexu pro výjimečný detail a vyváženou dynamickou reprodukci.

Čistší zvuk

1" hedvábný kupolový výškový reproduktor, který je propojen s antireflexním vlnovodem, nabízí čistší zvuk v celém prostoru.

Propracovaný design

Tyto reproduktory přinášejí kvalitní estetické provedení s vynikající povrchovou úpravou a plnohodnotnými tkanými ochrannými mřížkami. Disponují chromovými logy, hliníkovými ozdobnými kroužky pro bezproblémovou integraci do vašeho prostoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 45-24000 Hz
Počet pásem 2
RMS výkon 120 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Jamo C 93 II bílé (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno